Catering, 17.10.2020, Škvorecký dvůr

Dobrý den,zajimala by mě cena cateringu cca55 lidi( polevka,oběd a raut plus obsluha,pití máme své, večer budu mít prasátka :-) to už catering nepotřebuji) Jedná se Škvorecký dvůr ,nemá někdo zkušenost s cateringem kolem toho místa a nebo, jestli to čte přímo nějaký catering co už tam zajištoval svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme svatbu ve Škvoreckém dvoře, ale jídlo jsme si od cateringovky jen objednali a přivezli, navíc jen raut, ne oběd, ale ten rok 2010 bude asi chyba, ne? ;-)
Odpovědět
@drabik jo pardon 2020:-)
Odpovědět
Je to 2020 :-) omlouvam se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsem svatbu ve Škvoreckém dvoře. Prostor(venek) je to nádherný všichni si chválili. Ohledně cateringu od fimy vám moc nepomůžu, ale když budete řešit snídani dole v kuchyňce. Doporučuji si vzít s sebou hodně základních věcí, které tam nejsou jako např. nůžky,utěrky, nože, příbory, my jsme si dovezli i kávovar (nejlepší věc co tchýni mohla napadnout!), cukr, kávu, příp. čaj, prkénko na krájení... nic tam není... Plus na myčku je nějaké speciální heslo, které nám bohužel nikdo neřekl. Pozor v kuchyni! rozpadají se tam židle a také pozor na světla. Při snídani nám spadlo jedno na hlavu ! Pokud budete mít svatbu na podzím doporučuji se s majitelkou domluvit, aby vám na noc nastavila topení. Za nás to vůbec nešlo. V pokojích byla děsná zima tak jsem si zatápěli otopným žebříkem v koupelně. Přeji ať si to užijete!
Odpovědět
Děkuji moc :-D se vším počítám,měl jsem termín na říjen,naštestí nekdo odpadl,,tak mám 17.7. :-d a děkuji za info
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?