Zari 2009

12.zari mame svatbu a uz se moc tesim :-)Ale taky mam obavy,ze neco nebo nekdo bude chybet x-)
mmonca: ahojky j se vdávám 10 září a taky mám stejné obavy jako ty,
Tak to maji asi vsechny nevesty :-) Ale verim,ze to dopadne dobre.Je tedy pravda,ze jeste nemam ani vybrany saty a boty.A zacinam byt lehce nervozni =-)
já už objednané šaty a zajištěnou hostinu mám a koláčky už máme dneska objednané a kameramana na obřad naštěstí taky. ale nezoufej ještě pořád máš času dost .
Profilova fotka
Mmonca: Diskuse zářijových nevěst už dávno běží - pojď se k nám přidat :-) : http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Tak toho jsem si vsimla az ted x-)
maynar:Tak to mas dobry,ze uz mas saty vybrane :-) Tak hostinu mame zajistenou taky i prstynky uz mame.Dokonce si ho uz pritel zkousel.Ja jeste ne.A kolacky bude delat tchyne.Fotky si nechame udelat od fotografa,ale jen na radnici.Pak si budeme delat fotky sami :-)
mmonca: fotografa a kameramana budeme mít jen na radnici příjezd a odjezd, a vevnitr v obřadní síni, pak si také budeme na hostině pořizovat fotografie sami.
mayner:Ja teda muzu rict,ze jsem na tomhle chatu dneska poprve a je to prima si takhle pokecat o svatbe :-)
ahoj nevěsty tak jak jde plánování?
Ahoj.Pomalu ale jiste :-) A jak ty planujes? :-)
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?