Olomouc 2009

Profilova fotka
Ahoj všichni, tak doufám, že už se tu začnem pomalu scházet a probírat přípravičky na svatbičku :-)
Profilova fotka
Tak koukám,že zatim se tu nic neděje...no snad to přijde.
Profilova fotka
Tak ještě pořád nikdo .... abych se tu sama neunudila ;-(
Ahoj :-) Nove nevesty se vetsinou pridavaji spis do tematu Nevesty v Olomouci, protoze uz je tam toho vic, da se tam najit spousta rad ;-) Hodne stesti, at je vas tady vic co nejdriv :-) ;-)
Profilova fotka
ruru - šup do Něvesty v Olomouci ;-) tam je líp :-)
Profilova fotka
:-( :-( :-(
nesmutni, jeste je dost brzy ;-) Uvidis, ze se casem nekdo najde. Ale i na rok 2008 je nas tady v Olomouci jen par ;-)
Profilova fotka
Ahojky,tak se zas snazim toto téma obnovit....nebo oživit. Tak co,najdou se tu nějaký nevěsty nebo ženiši na olmik v pristim roce?
Kdyz ja furt nevim :-D :-D :-D
Profilova fotka
rosi: to nad tim nesmis moc přemyšlet ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak už se někdo najde, kdo v Olmiku planuje svatbičku na příští rok?
Profilova fotka
Tak to zkouším znovu v novém měsíci... No neříkejte mi holky, že jen já jsem takový blázínek na plánování na Olmík příští rok :-(
Rurunko ty jsi ale nedockava :-) :-) Neboj, urcite se casem nekdo najde ;-)
Článek se načítá
Já jsem sice z Přerova,kam jsem se z Olomouce přestěhovala,ale něco si budeme zařizovat v Olomouci,kromě obřadu a hostiny.
Profilova fotka
Ruru, já bych se vdávala hned znovu, ale za toho stejnýho chlapa, tak leda, že by jsme si to příští rok zopákli :-D
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Tak co holky,kdepak jste? :-D :-D
Profilova fotka
Já sem asi patřím jen tak napůl:) Jsem ze Svitav, svatba bude v Lanškrouně a můj snoubenec je od Olomouce. A hoooodně věcí na svatbu zařizujeme právě v Olomouci. Jo, a abych nezapomněla - po svatbě budu Olomoučanda:)
kasparci: no tak to sem patříš,odkud je přítel?
Profilova fotka
Původně z Olomouce, teď poslední 4 roky z Hlušovic
neznám :-D jsem to téma otevřela po x měsících tak snad to bude tady frčet :-D
Profilova fotka
Ty jsi přímo z Olomouce?
nee, z Doloplaz u Olomouce
Profilova fotka
Ahoj holky. Jejda to je je dlouho, co jsem to tu zakládala :-D :-D :-D A teď už to mám za pár.
Profilova fotka
Doloplazy? Na Doloplazy je odbočka ve Velké Bystřici, že? Tam byl můj Míša kdysi kdysi na zábavě:) A nějakou dobu tam bydlel jeho kamarád
kaspaci: kde bydlel ten kámoš? Já mám chlapa z Velké Bystřice Holky mám novej úlovek,blok na přání od svatebčanů,je z ručního papíru a jsou na něm dva sloni,pak hodím fotku ;-) rurunka: tak to tady musíme udržovat :-D
Holky řeším problém jak to udělat. Svatbu máme v kulturním domě,v patře je oddací místnost a dole je sál s kuchyňkou kde budeme mít svatbu. Od domu to máme cca 250m,kolona aut nepřipadá v úvahu. To by první auto stálo u sálu což je mega blbost. Nevím jestli třeba by nebylo lepší kdyby ženich a spol vítal svatebčany u toho kulturáku a já bych pak přijela autem s rodiči a svědkyní. Předávání kytice totiž bude ještě asi v civilu,protože chci ať mě všichni vidí až na obřadu.
Profilova fotka
Ten kámoš bydlel v Doloplazech, myslím (nebo možná vedle - jak se jmenuje ta vesnice, kde byli vojáci nebo něco)?:) A do Velké Bystřice jezdíme na zmrzlinu - nemá chybu:) A do Mariánského jsme jezdili na chatu. Jo a do Bystřice na přehradu a do parku jsme jezdili randit:)
Přeáslavice,tam jsou vojáci...jjj v Bystřici je mňamkovní zmrzlina :-D
Profilova fotka
treisi: Ahojky,taky bych to tak chtěla aby mě všichni viděli u obřadu,jenže ženich mi řekl,že to zbytečně moc komplikuju :-(
Profilova fotka
rurunka: Ahojky,máte moc hezké oznámení. Ten veršíik máme stejný,jen aby to ti naši manžílci dodržely,že? ;-)
katuskaa:já už to mám schválený :-D
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?