Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
No tak to je jasny,kdyz si tu piseme jen tri a dve na to serou,tak si tu nebud psat sam :-| :-D
No joooo si rikam kam chodite. my to posledni dobou nejak nestihame. takze uz na konika za Denisou?
Ahojky!! Ne ne Pepčo jsme v jiném tématu!! Ségra tak zítra přijď na koňa ju?? Né, aby si nás hledala zase tady!!
I vy soukromnice, copa to?
Profilova fotka
Pepo, to tu asi přenecháme nějakým nevěstinkám, aby si mohly v klídku plánovat svatbičky a nebáli se nás, že jsme tak ukecaný :-D
Pepčo asi tak no, my už jsme paninky přeci né??? Tak ať si to tady ty nevěstinky užijou!! :-D Popř. poradíme, pomůžeme!!
Profilova fotka
Jo taaaak nazdar aha a kde na konikovi???
Profilova fotka
a vy jste na snazilkach??co tam budu delat kdyz se nesnazim???
Profilova fotka
Péťo, to co děláš tady, ikdyž nejsi nevěsta ani paninka :-p
Profilova fotka
No jo tady uz jsme zvykla,a co ty vis??? ;-) Tak kde jste teda??ja to nemuzu najit
baf :-D čus Pepo,se tu nějak míjíme, japa se vede? nestíháte? to máme všici, se neboj, jsme na jedné lodi :-D
Cau MAtul. Koukam ze ste se na to tu asi fakt vybodly co defcata? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky Pepo... my sem jukáme..... ;-)
Ahojky! Jo jo jukáme sem, ale spíše jsme na snažilkách!! Ségra ty děláš jako když já tam patřím, ale tohle už je fakt spíše o těch svatbách a to už není pro nás no!! My už jsme paninky jak píše Míla!!! :-D
A co Milu uz se zadarilo? a jsi tehotna?
náhodou Pepo nevybodlyyy. já sem taky občas mrkózním :-D
Profilova fotka
Pepo, nebud zvědavej, budeš brzo starej :-D
Mílu, ten je zvědavej, jak stará bába co :-D
Profilova fotka
Krásný Nový Rok 2009 x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Taky se přidávám k přání vše dobrého do nového roku, a´t je lepší než ten předešlý. PS: Asi to tu již nechám zamknout a založím novou diskusi, stejně je tu už i dost příspěvků a za chvíli by to stejně admini zamkly. Takže holky nevěstinky, bude to tu již jen vaše :-D ;-)
Tak pak dejte aspon vedet jak dopada vase snazeni. i kdyz ty uz to musis mit ne Milo?
a hlavne proc nepockat na 10 000 prispeveke, co?
Profilova fotka
Pepo, na naše snažení se můžeš juknout vedle u sousedů :-D určo nás tam hravě najdeš. Hele koukala jsem, vy jste si pořídili hafíka? =-) co máte za rasu?
JJ, máme pejska. je vo Viszla - Maďarský ohař
prostě takové vižle:-)
Profilova fotka
jj, vím jak vypadá ohař, docela telátlo ne? =-)
ani ne.menší jak vlčák prostě pořádnější pes. ne nic mezi dva chleby, nebo nějak vometák:-)
Profilova fotka
nebo gaučák :-D ale jsou krásný
jj, nebo gaučák. hele já bych ho zased. prostě pes musí bejt velkej. nebo aspon 30 cm nad zemí v kohoutku. menší sou fakt takový...........................
Profilova fotka
no co, jaký? Náhodou naše Nelča je tak akorát :-D :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?