Menu Forum

Leden 2010

(Zamčená)
29. lis 2009
fotoportrét
fotoportrét
kikulita
Registrovala se 28. května 2008 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
kikulita
 hola hola, je tu nějaká lednová nevěsta???javascript:addEmoticon('emoticon','vBody')
18. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
adruska
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Jihlava.
  • Svatba byla 20. února 2010
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
adruska
Registrovala se 18. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Jihlava.
  • Svatba byla 20. února 2010
    Region Jihlava
 ahojky,já jsem s přítelem únorová svatba 2010,jaké volíš vyzdobení a šaty???? emoticon emoticon
18. srp 2009 ve 22:32  •  Svatba byla v únoru 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kikulita
fotoportrét
fotoportrét
kikulita
 nazdárek, já jsem vždycky chtěla princeznovské, ale teď jsem se byla dívat na výprodej do salonu a zamilovala jsem se do stylu Marylin Monroe a ty jsem si taky koupila, stály mě jen 4000, takže maximální spokojenost. K tomu budu mít boa, takže takové retro 50.léta emoticon vyzdobení nám udělá restaurace, jenom jsme si vybrali podle fotek...a copak ty?
20. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
Registrovala se 3. března 2009 na beremese.cz. Přidala 200 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
Registrovala se 3. března 2009 na beremese.cz. Přidala 200 příspěvků. Má 3 přátele.
 Ahoj kiku, tak jsem tady v lednuemoticon Původně jsme plánovali taky leden, na výročí seznámení, ale nějak se nepodařilo najít vhodný termín tak, aby se to nekřížilo s narozeninami našeho dítka, takže to bude až v únoru. Ale že je nás tady zimních po málu, že emoticon ... A proč jste se vlastně rozhodli pro svatbu v zimě?
28. srp 2009 v 06:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kikulita
fotoportrét
fotoportrét
kikulita
 ahoj july, ani pořádně nevím, kdy to poprvé padlo, prostě tak nějak asi řed rokem jsme si řekli leden 2010. emoticon myslíme si, že to bude "netradiční", snad nám popřeje štěstí, bude kopa sněhu a vyjdou nám krásné fotky a kdyby na nich i sněžilo, tak by to byl pěkný bonus emoticon taky je to myslím výhoda, protože se málokdo vdává v zimě, tržby jdou po vánocích dolů, takže každý bude rád, že si u něho něco objednáme a budou na nás mít víc času, než když to tady holky dělají v létě a hospodu si musí rezervovat pomalu rok předem...a odkudpak jsi? a co všechno už máš zařízeného?
29. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
 tak drzim palecky, snad ten snih vyjde, to bude jako z pohadky o Popelceemoticon, videla jsem tu par zimnich svateb a byly naaadherne. A mas pravdu, urcite se vam bude vse v zime shanet lip emoticon
ja jsem z Prahy a zarizovat tolik nemusim, spojili jsme totiz dovolenou se svatbou. takze mame zajistene letenky, zamluveny hotel, prave vcera jsem rezervovala fotografa a prisly mi saticky na prevleceni.
a co uz mas zarizeneho Ty? koukam, ze zatim nemas pripravne album...
30. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kikulita
fotoportrét
fotoportrét
kikulita
 dívala jsem se na ty tvoje přípravné fotky, teda to je nádhera emoticon já chci taky emoticon nejlepší jsou ty žabky, co mají chlapi obuté emoticon nakolikpak vás to vyjde, jestli se můžu zeptat? já to s tím albem trošku flinkám. trošku víc...něco tam dám, ať to tam nezeje prázdnotou, ale jinak zařízenou máme hostinu, obřad a mám koupené šaty. teď začínáme uvažovat o pozvánkách, ještě nejsme úplně rozhodnutí...
30. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kikulita
fotoportrét
fotoportrét
kikulita
 tak už jsem si do těch příprav dala nějaké foto, tak kdyžtož mrkni, ju emoticon
30. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
 juuu, máš nádherný zásnubáček! psala jsem ti i o šatech do ip, tak snad došlo emoticon no o oznámeních taky uvažuju, docela mě láká to utajit a poslat až oznámení, když se vrátíme a udělat potom pro rodinu nějakou komorní večeři. tedy, jestli to vydržím a neřeknu... emoticon Jinak mám doma ty šatičky na převlečení, trošku je požehlím a dám fotku do alba. Kupovala jsem poprvé šaty přes net, jen podle udaných cm a naštěstí to vyšlo, sedí dobře. Stály necelých 700, tak jsem si říkala, že když mi nebudou, že je zase prodám.
31. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
 teda a ženicha budeš mít fešáka, to je super výběr! Ten kabát je šmrncovní!
31. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
31. srp 2009 v 15:50 • nasvatbu1
fotoportrét
fotoportrét
sven
1
Registrovala se 29. září 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 181 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel.
  • Svatba byla 5. února 2010
    V Hostivici, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
sven
1
Registrovala se 29. září 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 181 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel.
 Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale řeším problém okolo svatby. Zjistila jsem, že jsem těhulka, takže svatbu budem muset trošku uspíšit, takže bude zimní či brzojarní (termín porodu mám koncem června). Můžete mi poradit, kde se dělají obřady i v zimních měsících? Pokud možno Střední Čechy, ne radnice a ne kostel. Zámky jsou bohužel povětšinou zavřené, takže fakt nevím kde. Můžete i prosím poradit,třeba, kde budete mít svatby vy? MOc mi tím pomůžete, díky.
28. lis 2009 ve 21:15  •  Svatba byla v únoru 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vespr
Registrovala se 24. května 2009 na beremese.cz. Přidala 204 příspěvků a 2 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 31. prosince 2009
    Moravské Budějovice, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
vespr
Registrovala se 24. května 2009 na beremese.cz. Přidala 204 příspěvků a 2 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 31. prosince 2009
    Moravské Budějovice, Region Třebíč
 Sven myslím, že nebude problém kdekoliv. Jen si to zkus obvolat. Mrkni na náš termín a všude byli velmi vstřícní emoticon
28. lis 2009 ve 21:42  •  Svatba byla v prosinci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
 ahoj sven, moc gratuluju k miminku. moje kamarádka měla svatbu v hotelu pod karlštejnem, jmenuje se Romanticky mlyn Karlstejn, zkus tam zavolat a optat se. je to tam moc pekne. ted me nic jineho nenapada, pokud tedy nechces Prahu...
29. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sven
1
fotoportrét
fotoportrét
sven
1
 Julyannne - Díky za gratulaci. V Praze kromě radnic je možnost v zimě kde? Já chtěla svatbu na hradě Houska, jenže tam oddávají až od května, což by asi v 8.měsíci těhu nebylo úplně ideální.
29. lis 2009 v 08:51  •  Svatba byla v únoru 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
fotoportrét
fotoportrét
julyanne
1
 No třeba, co mě rychle napadá Libeňský zámeček spadá pod Prahu 8, jsou tam dvě možnosti, buď obřadní síň radnice (to asi nechcešemoticon, ale druhá možnost je zámecká kaple, kde se oddávají civilní svatby. Potom Villa Voyta, najdeš na netu. Hotel Čertousy v Horních Počernicích, pak existuje odsvěcený kostel na Praze 5,jmenuje se Sacre Coer, kam chodí oddávat z úřadu pro Prahu 5. Teď už mě rychle nic nenapadá, kdyžtak ještě napíšuemoticon
Jo ještě ve středních Čechách zámek Loučeň, nádherný místo, sestra tam měla svatbu, na stránkách nabízejí svatbu v zimě emoticon
29. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sven
1
fotoportrét
fotoportrét
sven
1
 julyanne - díky moc za tipy emoticon
29. lis 2009 v 11:19  •  Svatba byla v únoru 2010  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.