Datum 4.dubna 2009

Naše původní datum bylo 20.9.08 ale jelikož došlo v naší rodině k nemilé situaci byli jsme nuceni změnit termín až na příští rok a líbilo se nám právě datum 4.4.09. Plánujete někdo svatbu v tomto termínu? Mám trochu obavy aby nebyla zima. :-(
Profilova fotka
Ahoj, já plánuju někdy na začátek května, možná i duben, ještě uvidím jestli dříve nepořídíme mimi :-) Mám dilema :-) :-) Kde budeš mít svatbu?
My právě řešíme, že chceme svatbu asi na konci dubna, po sv. Jiřím už by mělo být hezky, jenže to je 24. 4., takže sobota je 25.4. a to není moc hezké datum. 4. 4. je lepší a zapamatovatelnější, ale taky nevím, aby nebyla zima a škaredě...
Ahoj,my taky planujeme svatbu na zacatek kvetna 2009 :-) Zacinate uz neco zarizovat? Bhuzel ted neziju v CR kde svatbu chceme mit tak nechci nic resit na posledni chvili,ale na druhou stranu si rikam jestli neni jeste brzy... :-S
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Ahojky,tak jsem se chtěla zeptat co už máte nachystané na svatbu...datum se pomalu ale jistě blíží...kdy budete rozdávat oznámení?My máme hotové oznámení, u matrikářky zamluvené datum (ještě budeme řešit skladby), jinak fotografa,předdomluvené cukroví :-), hudbu, místo. Já mám zamluvené šaty a koupené boty, přítel má oblek (ještě teda koupit boty).Jinak kromě svíček mám koupenou výzdobu (vlizelín, kamínky, jmenovky, drobnosti pro družičky, pod svíčky svícínky a drobnosti pro nás novomanžele x-) ). Už píšeme adresy na obálky, musíme začít psát zasedací pořádek,to bude asi makačka...75 lidí.Jak jste daleko vy?
ahojky,taky mam 4.duben a reknu ti,ze zatim mam jen zarezervovane datum a ted s pritelem vyabime oznameni :-D takze toho moc nemam :) o vikendu jdem koupit botky pro me a pro pritele,podivat se na prstynky a zamluvit restauraci :) ale nebyla jsem se podivat ani na saty,jdu zitra.
Profilova fotka
ahoj, tak se přidávám k vám se 4.4.2009 ;-) já jsem od začátku ledna trochu postoupila v přípravách a už se mi to trochu začíná rýsovat, oznamka už budu mít hotové příští týden. pak bych chtěla konečně zamluvit šatky (vybírám mezi 2). včera jsme se s přítelem domluvili na finální úpravě prstýnků a předběžná cena zní 8tis., takže jsme nad míru spokojení x-) v úterý půjdu zadat objednávku. jinak už mám domluvenou zkoušku na líčení a účes a nehtíky :-) sarusinka: ještě bych ti doporučila začít zjišťovat fotografa a kameru, jestli nebudete mít svoje... aby nebyly už zamluvení
Tak kameru budeme mit a fotografa taky. Takze zitra jdem koukat na botky a prstynky. a taky zamluvit restauraci. Vubec nemam predstavu kolik jidla budu potrebovat pro cca 50 lidi.
Ahojte, taky plánujeme svatbu 4.4., zatím máme rezervaci na matrice a rezervaci v restauraci. Obojí zatím jen telefonicky, na matriku máme přijet v průběhu února vyplnit oznámení a na hostinu se domluvit a vše upřesnit až v půlce března!... Na šaty a prstýnky se půjdu podívat v pondělí, oznámení proberu koncem týdne s kolegyní z práce, ta se vdává v červnu.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky, taky se hlásím ke 4.4.2009 ;-) Teď během ledna už jsme celkem pokročili. Chybí nám oblek a boty pro ženicha, vybrat prstýnky a zamluvit dort. Cukroví budeme péct doma a na kytičku je ještě čas. V únoru jdu ke kosmetičce, tam se domluvím i na zkoušku líčení, jen si pořád nejsem jistá účesem. Dnes jsem konečně sehnala bílé lodičky, huráááááá :-D :-D :-D :-D
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?