Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
qualko, podívej se na zlatnictví lukáš rýdl, prstýnky mi přijdou nejkrásnější :-)
Profilova fotka
Přidávám se k Tereze. My je máme taky od Lukáše Rýdla a už se moc těším, až ho budu mít na ruce x-)
Profilova fotka
Tady to aspoň žije..přidávám se k vám, i když jsem srpnovka a chodím do září :-D .Snad mě tu necháte :-D ;-)
Profilova fotka
ajajaj to jsem zakřikla :-D
Profilova fotka
petulik: a jaký jste vybrali? my 69 :-)consti: to víš že jo, vždyť máte svatbu taky o prázdninách :-)
jejej,tady to teď nějak vázne :-) Consti:klidně sem zavítej,stejně se to občas prohazuje a každý názor a rada jsou dobré ;-)
Profilova fotka
tak co iris, jak ty "šílíš"?
Ani nešílím :-) Spoustu věcí už máme a zařizujeme postupně,takže to není tak náročné.Nejhorší to bude tak 14 dní před svatbou,myslím.Momentálně přemýšlíme,kam v Čechách na svatební cestu. :-D V květnu asi koupíme pro oba botičky a musíme konečně odvézt papíry na matriku.
Profilova fotka
Ahoj holky,pořád přemýšlím co jěště na svatbu zařídit.Nic podstatného už mě nenapadá.Místo obřadu a hostiny,hudba na obřad a na večer.fotograf,kameraman,dotr,moje a ženicha šaty,doplnky,prádlo,kytka,kadeřnice to vše je zařízené.Výzdoba víceméně jasná,prstýnky ve výrobním procesu,šaty na převlečení se teprve budou šít,pozvánky se tisknou.Jěště musím zařídit dárečky pro svatebčany, povolení na vjezd pro auta a už vážně nevím.Napadá vás jěště něco?
Profilova fotka
plysacku: ty jsi vzorná!!!a rychlá :-) iris: co šumava nebo adršpachy?
Profilova fotka
tereza radši to chci mít vše vyřízené brzy,potom budu už jen ladit takové detaily, aby mašličky na stole měly stejný odstín růžové barvy jako jmenovky.Jsem v tomhle trochu blázen. x-)
Profilova fotka
já mám taky raději vše předem, ale s nějakýma věcma prostě nehnu, např. na oblek má přítel stále šílenýho času...a detaily moc neřeším, mám ráda jednoduché věci
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky...tak já jsem byla dneska u kadeřnice-myslela jsem,že už dneska uděláme zkoušku svatebního účesu a líčení,ale nakonec mě jen ostříhala a udělala mi melír od 2 odstíny tmavší než jsou moje blond vlasy.A dohodla jsem se s ní na účesu-budu mít tento.Natočené konce vlasů a spuštěné pramínky z čela...a s korunkou a závojem... :-D co na něj říkáte? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
tereza tak mému drahému to trvalo tři týdny než se rozhoupal.Ale máme a krémový s bílou košilí a bílou korzáš.Taky mám ráda jednoduché věci ale musí to perfektně ladit.No, každý máme nějakou úchylku. :-D :-D gualka to ti vážně bude moc slušet.Už tě v tom vidím,budeš něžnoučká nevěsta.Myslím, že to je velice dobrá volba
qualka,ten účes je fakt krásný :-) Mně měla česat kamarádka mé sestry,ale přestěhovala se,takže bych to k ní ve svatební den měla dost z ruky,takže musíme najít náhradní variantu.Ale ségra říkala,že mě přinejhorším učeše sama :-D Mám krátké vlasy,takže by to zvládla,je moc šikovná.Ale kadeřnice není,je vyučená kosmetička,takže líčit mě bude určitě a udělá mi i krásné nehtíky. Kytky jsem ještě nezjišťovala,ale chystám se na to,abych věděla předběžnou cenu.Fotografa,prstýnky,oznámka,jmenovky,seznamy darů,místo na hostinu i na obřad máme, i ubytování pro hosty,začali jsme kupovat i nějaký alkohol,aby toho pak nebylo moc najednou... Jen nemám vůbec představu kolik toho pití pro 55 lidí na večer mám mít.
Profilova fotka
Adresa alba je: http://www.beremese.cz/album/album.ph... ..ja momentalne silim z kytky,fakt nevim ktera by se mi hodila k satickam???Mrknete,poradte...S ucesem si hlavu nelamu,teda zatim,to jeste prijde..Chtela bych nejaky strapaty rozcuch a nejlepe korunku,uz ji mam objednanou..A nebo mozna misto korunky nejake drobne kvitky..Jeste uvidim a mozna budu otravovat az priste...Mame fotografa,hura..Rikali jsme mu,ze chceme nejake netradicni fotky,viz nase oznameni..Tak se smal,ze prej do plavek a hura na Barboru/to je mistni koupaliste/,tak moc zase ne...
Profilova fotka
Ahojky holky... Iris: my to máme ve stejný den :-) Zrzečko: Já taky šílím z kytky, každý týden u mě vede jiná, už si připadám jak blázen...ale teď jsem se do jedné zamilovala...mám ji v albu jako druhou fotku... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
je pekna,koukam,ze jich mas v albu na vyber taky dost...Ja vzdy k necemu dojdu a pak to zase zmenim.des a hruza.Preju at ti vyber vydrzi..
Profilova fotka
Ale už bych se měla definitivně rozhodnout, chtěla bych, aby Ráďův plastron ladil s mojí kytkou. Takže zatím nemůžeme nic koupit, protože pořád váhám...už mu s tím začínám lézt na nervy :-)
To u mně vyhrají bílé růže...Přítel má světle zelenkavou uniformu a bílá se k tomu hodí nejvíc,mám i bílé šatičky a korsáž pro ženicha bude taky bílá růže. :-)
Profilova fotka
Iris: a co dělá přítel? Kde jsou světle zelené uniformy? Vůbec se v tom nevyznám, tak promiň, jestli je to blbá otázka... ;-)
Profilova fotka
Iris: Ty nemáš v albu žádnou svoji fotku, chtěla jsem se mrknout s kým si píšu...a nic ;-(
Jitek,nějakou fotku snad vyhrabu :-) Přítel má velikánského koníčka:myslivost,takže jsme vybírali oblek,který pak využije i na jiné akce,třeba na myslivecký ples ;-)
Profilova fotka
tak holky-už máte nervy?Já jo a pořádný.Přítel má otce na Slovensku,který přijede i se svoji manželkou na svatbu.Původně to mělo být tak,že přijedou autem,ale nakonec se rozhodli,že poletí.Obřad máme ve 12hod a oni přiletí na Ruzyň v devět.Cesta z Ruzyně k nám trvá přes 1,5hodiny...to jsem zvědavá,kdo pro ně pojede a ke komu si sednou do auta,když jsou všechny obsazené...to je děs...jsem z toho na prášky...
A co taxik :-D Hlavně klid. Na vyřešení máte ještě dost času ;-)
Profilova fotka
Holky v kolik mate obrad.My v pul dvanacte.A ja mam taky pocit zda to stihnu...To aby sme tak pred jedenactou vyjeli.Qualko,nestresuj,bez tebe nezacnou.. ;-) .Muj rika,ze to desne resim.Chtela bych videt jeho,stejne vse vymyslim ja.On pak jen rekne jo nebo ne...Jak to mate vy?
Profilova fotka
To právě nemáme,protože oni si tu letenku musí zamluvit do neděle...taxik by je vyšel hooodně draho :-(
My máme obřad v půl jedenácté, takže to abych vstávala tak ve čtyři hodiny :-(
Profilova fotka
Když přijedu na obřad pozdě,tak se obřad nekoná,protože je na řadě další svatba-to mi řekla matrikářka.Ale o mě se vůbec nejedná-jedná se o to,kdo pro ně pojede a aby to stihli oni...
Zrzečko je to u nás úplně stejné, já zařídím on odsouhlasí :-D Jinak my máme v 11.30 a nikam daleko jezdit nemusíme, tak to snad bude stačit vstávat kolem sedmé... =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?