Menu Forum

Březen 2011

(Zamčená)
17. led 2011
fotoportrét
fotoportrét
micha.bello (28 r.)
Registrovala se 6. dubna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky. Má 21 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 26. března 2011
    Frýdlant nad Ostravicí, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
micha.bello (28 r.)
Registrovala se 6. dubna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky. Má 21 přátel. Region Frýdek-Místek.
 Ahojky, je tu někdo takový kdo má svatbu v březnu? My teď začátkem ledna jdeme na úřad zamluvit datum, chtěli bychom 27.března 2011. :o) Začneme zařizovat začátkem ledna jelikož plánujeme malinkou svatbu, 12 lidí, pouze nejbližší rodina - rodiče a sourozenci. :o) Napsala jsem si seznam co všechno zařídit a zdá se, že toho zase tolik není, určitě to zvládneme i za tak krátkou dobu (necelé 3 měsíce).
30. pro 2010 ve 12:40  •  Svatba byla v březnu 2011  • Odpověz
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ancincovi
originální přáníčka
PRO

Ostatní - Region Zlín
6

“Ty jo v úterý už to bude měsíc co jsem vdaná paní....neuvěřitelný jak to letíííííí”
(Před 5 lety)

fotoportrét
fotoportrét
ancincovi
originální přáníčka
PRO

Ostatní - Region Zlín
6

“Ty jo v úterý už to bude měsíc co jsem vdaná paní....neuvěřitelný jak to letíííííí”
(Před 5 lety)

Ahojky Míšo,my máme svatbu 19.3.,ale jelikož obřad bude v kostele,tak už teď chodíme na ponaučení.
31. pro 2010 v 00:03  •  Svatba byla v březnu 2011  •  www.originalni-pranicka.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka (35 r.)
3
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Přidala 413 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 12. března 2011
    V Horních Počernicích, v hotelu Čertousy, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka (35 r.)
3
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Přidala 413 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 12. března 2011
    V Horních Počernicích, v hotelu Čertousy, Region Praha
 Ahoj, máme svatbu 12. března, ale koukám, že moc březnovek tu asi nebude emoticon My máme svatbo trochu větší, tak mezi 40-50 lidmi, ale narychlo jsme museli přesunout termín, protože čekáme miminko. Takže teď máme trochu fofr, ale myslím, že to půjde emoticon

Co už máte zařízeno?
10. led 2011 v 16:26  •  Svatba byla v březnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
peta.vaci
Registrovala se 30. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
peta.vaci
Registrovala se 30. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
    Region Hradec Králové
 Ahoj,
my máme zatim zamluvené datum na 26.března...na hostině nás taky bude přes 40...svatbu jsme plánovali původně na léto, ale protože čekáme v červnu přírůstek, tak jsme dali březen....
Bydlíme kousek od Plzně, ale brát se budem v Chlumci n. Cidlinou a hostina se plánuje zas na Hradec Králové...takže trochu roztahaný emoticon ale já pocházim z HK a přtel právě z Plzně...
Jinak zařizujem, až mi z toho jde hlava kolem, naši nám s tím naštěstí hodně pomáhají, tak to sand taky zvládnem emoticon
12. led 2011 ve 14:26  •  Svatba byla v březnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nira
1
Registrovala se 29. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
nira
1
Registrovala se 29. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků.
 ahoj devcata, tak se pridavam k diskusi, my mame 26.3. emoticon Zasnoubili jsme se loni v cervnu a tak, abychom to do roka stihli, a kdyz v dubnu a kvetnu se uplne nedoporucuje na svatby, tak jsme si vybrali brezen. Takze nam to nakonec vyslo tak super, ze na moje narozky jsme se zasnoubili a na milackove se vezmeme. Zatim cekam na saticky, maji mi prijit na konci ledna, jsem hrozne nedockava emoticon
12. led 2011 ve 14:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
micha.bello (28 r.)
fotoportrét
fotoportrét
micha.bello (28 r.)
 Ahojky, tak my už máme zamluvený termín svatby na 26. března, v neděle se prý neoddává tak budeme mít svatbu den po přítelových narozeninách. Alespoň si to datum zapamatuje když má tak špatné pamatování na čísla. emoticon Koncem ledna budu objednávat šaty, příští týden se vrhnu na svatební oznámení. A tak nejpozději začátkem února bychom už měli mít i zamluvenou restauraci, objednané koláče a koupené prstýnky. Pak už jen ty drobnosti jako je kytice, fotografka, kadeřnice, ozdoby na auta, vývazky... Už aby bylo všechno zařízené. Přítel to bere pořád tak nějak v pohodě jen já pořád plaším abychom všechno stihli. Nejraději bych všechno zařídila už do konce ledna...
17. led 2011 v 15:17  •  Svatba byla v březnu 2011  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.