Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
tádýýýýýýýýýýýý :-) holky zháníme do práce kalkulanta(stav firma - cenový nabídky) nástup ihned!! a pak referentku (smlouvy atd) nástup od 1.7. tak jen kdybyste o někom věděly, nebo vaši známí o někom věděli, je to poměrně solidní firma :-) více do IP
Profilova fotka
nyky, tu referentku bych dělala, co je nutný umět?
pandi IP
Profilova fotka
děkuji ;-)
Profilova fotka
Ahoj, jak to de?
Profilova fotka
celkem ok ;-) mám vybraný datum, snad to klapne a snad se nerozejdem :-D
Profilova fotka
tak to drzim place :-D :-D
pandi nestraš :-D :-D :-D že tě to vůbec napadne taková myšlenka :-o :-D :-D :-D
Profilova fotka
pandi to bude ok, kdyz bude zlobit dej mu po cumaku a bude :-D
ahojte holky, tak se tady po delší době ukazuji. co nového?
Profilova fotka
ahoj kal, u me nic moc, delam na zahrade a o vikendu to snad dodelam
Profilova fotka
nyky, byly problemky posledni dobou ;-)
Článek se načítá
miuš jak nic moc?? dělat na zahradě je zábava ne? ;-) ahoj Marki x-) u nás vše o.k., jak se má Kuba?
Profilova fotka
nyky ze zacatku jo ale ted uz sem desne utahana, nikdo tam na to nesah snad sto let a podle toho to i vypada 8-(
no ale až to tam budeš mít krááásný, počky, jak budeš šťastná, že si tam sedneš na lavičku do stínu stromu a budeš ťukat do laptopu na BRMS :-D
Profilova fotka
nyky to jo na to se tesim ale nez to dodelam tak me hrabne, ted navic prsi takze se to zas zdrzuje, to je zeme todle 8-(
Profilova fotka
miuško, to je blbý, mno :-|
miuš, pláštěnku, holiny a šup šup na zahradu :-D nééé, já vím, že jak je to mokrý, že se v hlíně blbě hrabe ;-)
Profilova fotka
holky kolik kg na výslužky jste měli a pro kolik lidí?
pandi, pro nikoho nic :-D a co jsme měli na svatbě, to se můžu kouknout doma do deníčku...měli jsme ale jen buchtičky, koláčky a šátečky, žádný plněný krémový sra*ky :-N a udělali jsme dobře páč bylo vedro jak sviňa a nikdo stejně nic nejedl, hromada zbyla...
Profilova fotka
my je nezveme ani na obřad, tak jsem chtěla aspon to cukroví každýmu dát ;-)
Nyky díky za optání, máme se dobře. Kuba kope na pozdrav :-)
Profilova fotka
Holkýýýýýýýý, kde se zase flákáte? :-D
Profilova fotka
poradíte někdo s tím cukrovím? Chci to tak pro 20-25 lidí, ale aby se to vše rozdalo :-D
pandííííííííííííí, já jsem na to doma myslela!!! fakt moc!!! ale asi ne dostatečně |-| napíšu si upomínku do mobilu... měli jsme 30-35 lidí, tak si to pak ponížíš....ale vím, že se snad počítá nějak 0,5kg cukroví na hlavu...ale nejsu si jistá jestli to je jen na hostinu, nebo už i s výslužkou...
Profilova fotka
já na tebe taky a stejně jsem to nestihla poslat :-D, ale dneska snad už ;-)
No to neva Pandi, máš poměrně náskok...šéfik jede dneska do Prahy, tak zjistím co a jak a lehce nenápadně navrhnu, že bych o někom věděla :-)
Profilova fotka
:-D dobře, to by bylo fajn ;-)
tak jsem mu to práskla hned, že o tobě vím... tak máš prej poslat životopis :-)
Profilova fotka
jéééééé, odpolko zasílám :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?