8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Ahoj holky, bylo to uzasny... Manzel se taky pochlapil a taky ta manzelska noc byla :-) No a bylo to super pocasko krasny atmosfera krasna no proste parada... Fotecky pak nejak dodam az se ke me dostanou... Na nas fotak nejak zapomeli fotit :)
Profilova fotka
já jsem pořád ještě v nějaké zvláštní euforii, která trvgá dýl než ten stres, co byl těsně před...v pátek jsem nemhla vůbec usnou, a tak jsem teda vůbec nespala...dobrovolně jsem vstávala ve 4 a jela ke kadeřnici... po příjezdu to byo trochu hektitější, ale nakonec vše dobře dopadlo...jo a po rautu (druhý den) nám zbylo jídla, ještě tak na druhou malou svatbu...
xvitk101: s tím ídlem to znám to bysme meli taky jeste na jednu svatbu :) ja nervy nemela vubec coz je divny... Na sobotu sem spala od 11 do 7 rano :)
Profilova fotka
ahojky, já taky neměla vůbec nervy, až mi to přišlo divný... :-D spát sem šla ve 2 ráno (do půlnoci makačka a pak sme s holkama pařily Nintendo Wii :-D) vstávačka 6:30 (tak sem zvyklá vstávat furt).... čekala jsem při oblíkání že stres, jak psaly holky že při oblíkání to přišlo.... a nic :-)
Ahojky :-) :-) taky mě pořád drží krásná euforie :-) dokonce jsem dnes oplakala vrácení šatů :-( fotečky doplním hned, jak bude chvilička. Dníček to byl krásný a kouzelný, počasí na jedničku, co víc si přát...
Profilova fotka
Ahojky mladé paní :-D Tak u nás taky všechno vyšlo na jedničku....jídla máme taky na další svatbičku :-) I já jsem čekala, že přijdou nervičky ,ale nedorazily...byla jsem v klídku...a náš den jsem si nádherně užila :-)
Profilova fotka
Ahojky holčiny, všem Vám tu ze srdce ještě jednou gratululu. Browneye: Také jsem nebyla kupodivu nervozní, čekala jsem, že budu mít nervíky a nic. Vše se vyvedlo na jedničku, teď už jen čekám na fotečky od fotografa, prý budou v pátek, tak jsem zvědavá, zatím mám jen to, co jsme fotili naším fotákem.
Profilova fotka
Ahojky Lien, strašně moc gratuluji a moooc Vám to slušelo...Asi jsme neměly důvod se nervovat, jsme si holt dobře vybraly :-D
Profilova fotka
Taky ti ještě jednou moc gratuluji, už jsem ti několikrát koukala do profilu, fotečky zatím nikde, doufám, že sem nějakou přidáš. Jinak určitě jsme si vybrali dobře, jinak by jsme do toho přeci nešly. :-D
Ahoj holky zitra by mi meli prijit fotecky tak je pak pridam jinak mate krasny fotecky
Profilova fotka
lasinek: Tak až je budeš mít, tak sem s nimi, jsem moc zvědavá ;-)
Ahoj holky chtěla jsem vás poprosit o radu jak zmenšit fotografie do alba dekuji
Článek se načítá
Tak už se podařilo a konečně jsem taky přidala pár foteček :)
Holky, moc chválím vaše fotečky! :-) Moc vám to všem slušelo! :-)
Profilova fotka
Aaahoj hoky, tak už sme se vrátili ze svatebky a "hurá" zpátky do reality, chjo chjo chjo... taky se vám tak nechce? bych si ten den zopákla... :-)
Profilova fotka
Kajka: To mi povídej, tak dlouhé přípravy a tak rychle ten den uteče. Já hned po svatbě šla makat, takže svatební cesta žádná, byli jsme před, ve firmě mi nechtěli vyjít vstříc. Teď už jen ta mateřská. A jaká byla dovča, povídej, přeháněj. ;-)
Profilova fotka
Ahojky, Kajko, i já jsem napnutá, tak povídej ;-) Lien, už na mimi pracujete?Nebo jsem něco prošvihla? ;-)
Profilova fotka
Browneye: Už na něm pracujeme asi 4 měsíce a pořád nic, jsem trošku zklamaná. Kdy budeš mít fotky, jsem zvědavá, pořád ti koukám do alba a nic.
Profilova fotka
Lien zas tak se na to neupínej, vyjde to, až to budeš nejmíň čekat ;-) Držím palečky....Já mám zatím jen pár momentek, čekám na foto od profíka i na video, se těším na ten náš spešl taneček....že ho konečně uvidím z pohledu diváka :-D
Ahoj holky my na svatební cestu asi az v říjnu (manžel se dřív nedostane z práce) kajka a jak bylo na svatebce určitě nadherně co a kde jste vlastně byli? lien uvidis že to brzy přijde
Profilova fotka
byli sme na Krétě, bylo to supr :-)
Profilova fotka
nějaké foto jsou na kajka37.rajce.idnes.cz
Profilova fotka
Ahojky, hlásím, že já už jsem zapojená též do pracovního procesu po svatební cestě. Byli jsme v Litomyšli v luxusním hotelu. Líbánky to byly skvělé a s manželem jsme se shodli, že si je zase zopáknem - já říkala, ještě než bude mimi a on na to, že klidně můžem i s mimi, od čeho prý máme babičky ;-) Jinak na téma mimi už padla řeč - zatím ještě chceme počkat cca 3 měsíce, pak si pro nové prášky už nepůjdu... Už máme profi fotky a DVD bude zítra - já se tak teším :-)
Profilova fotka
jinak dovča byla náročná ale parádní, samé výlety, u moře sme leželi snad jen jeden den a to hned po příletu, kdy sme byli kantare ještě ze svatby a práce a toho všeho kolem :-)))))
Profilova fotka
To my šli na pár dní do práce - tam nás naštěstí nezatěžovali :) a pak jsme vyrazili na líbánky. Protože to byly jen 4 dny, byl program mega nabitý a my chtěli stihnout, co nejvíc. První den Pradubice, pak Nové Hrady, Košumber a Slatiňany, další den výlet na kolech a večerní wellness, no a v neděli zámek a město Litomyšl a při cestě dom památník Dr. Holuba. Do toho komfot hotelu a gastronomické zážitky při několika chodových večeřích... Fakt spousta zážitků a fotek ;-) Jela bych klidně znova...
Profilova fotka
Tak to je holky fajn, že Vám líbánky tak krásně vyšly ;-) Já se na ně teprve těším, budou až v únoru, ale doufám, že zase budou stát za to :-D
Profilova fotka
browneye: tu určitě bude! Jinak my plánujem, že na jaře pojedem někam do ciziny - Indonésie, Venezuela nabo rovníková Arfika. Teď se ještě rozhodnout kam:-)
Profilova fotka
Browneye: nazapomeň dát echo, až budou fotečky. Na ten váš tanec bych taky byla zvědavá :-D Kajka: Koukala jsem na přidané fotečky, jsou super Jinak já jsem dnes strašně zklamaná, měla jsem si vyzvednout fotky, 170 fotek formát 13 x 18 a 31 fotek formát 20 X 30, jelikož byla pani ve fotolabu šikovná a neuměla to ani objednat, tak mám jen těch 30 velkejch, které jsem objednala přes net k nim na prodejnu, ty které mi objednávala ona od nich přes fotolab, tak nejsou, neuměla ani vypsat ten blbej lístek k tomu.
Profilova fotka
lien82: jééé, tak to mě mrzí:-( Byla bych taky zklamaná. Tak to zkus ňák reklamovat, myslím, že na to máš právo a koukej po nich chtít aspoň nějakou slevu.
Profilova fotka
Tak holky, my plánujeme líbánky do Miami, to už je rozhodlé, i ubytování zajištěné a zaplacené;-) Fotečky budou až po víkendu, dneska jsem mluvila s fotografem, ještě je dolaďuje, je jich prý moc :-D Lien to bych byla taky naštvaná :-( JJ,slevu by ti měla dát sama od sebe, nebo si o ni řekni ;-) Kajko fotečky jsou nádherný ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?