7.5.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Tak co nevěsty, která se nebojíte května a budete se vdávat 7.5 2011?? Diskutujme ať můžeme prožívat stres společně :)
1
2
Profilova fotka
Já měla včera velmi náročný den, odpoledne jsem byla na zkoušce líčení (musela jsem přemlouvat vizážistku, ať se nebojí a domaluje mi stíny pořádně :o), potom za budoucí tchýní na domluvě zasedacího pořádku a kytkách (pracuje v hotelu, kde máme hostinu, jako floristka) a nakonec schůzka s fotografem-bratránkem, se kterým jsem se domluvila na focení od rána do půlnoci :o) Na líbánky jedeme na Mallorcu, nikdy jsem neletěla, takže premiéra :o) Ale Tanzánie a Zanzibar zní naprosto úchvatně :o)
Profilova fotka
Tak já si jdu šaty vyzvednout ve čtvrtek, sedly hned na poprvé, takže mi nic na nich nemusejí upravovat. Kadeřník mě čeká v úterý a předsvatební kosmetičku ani neřeším, nechám to až na tu sobotu. Nechcou se mi vyhazovat prachy navíc a ta paní, co mě příjde nalíčit, je úžasná a ví co se mi líbí a co mi sedne, nebo co bych chtěla. Takže to bude překvapení i pro mě :)
holky vy se mate ze mate co delat, ja uz mam vse vyrizene, šaty mám už 2 měsíce doma, kadeřnice zařízená, malovat se budu sama, a na svatebku jedem na 2 týdny do řecka :) ...a ted uz jen CEKAM na den D... to cekani mě ničí, je to sladke mučeni, strasne se tesim, uz aby to bylo :-)))) doufam ze vyjde pocasi
Profilova fotka
Konečně jsme našli volný termín s acapellou na zkoušku akustiky v letohrádku a teď se modlím, aby to vyhovovalo i správci ;-) @evikatus Tak to Ti upřímně závidím, já nevím co dřív, potřebovala bych více dovolené, ale musím pracovat :o)
Ty jo, jsem zvědavá, jak to vyjde s počásím. Nejdřív říkali, že bude tak 20 stupňů a sluníčko a teď to vypadá na 16 stupňů, zataženo, ojediněle přeháňky... Samozřejmě bych raději brala dvacet stupňů, ale hlavně, aby nepršelo.... :-.
Holky za 5 dní se vdáváme :) je to vůbec možné? :) :) počasí nám určitě vyjde!!!!! :)
Profilova fotka
Už to vidím černě, myslím, že bude 16 stupňů a vytrvalý déšť a jakmile to nastane, tak budu hodně nas*áná! Stejně jako jsem tady viděla video se svatbou z tohoto víkendu, kde padaly kroupy! Ach jo :o(
@marti_ dopadne to dobře, neboj!!!
Profilova fotka
@lenakvapilova líbí se mi tvoje pevná víra :o) já už raději opravdu doufám v to nejhorší, alespoň budeme třeba mile překvapeni :o)
@marti_ nezbývá mi nic jiného než věřit :) propadat depresím nechci!!
Profilova fotka
@lenakvapilova deprese taky ještě nemám ;-) ale když to tak vidím, tak prostě musím sehnat ještě deštník, no :o)
@lenakvapilova @marti_ Je pravda, že je lepší věřit, že se to vyčasí a vydaří, než zbytečně předběžně propadat depresím. Určitě se to vylepší. Každopádně deštník si pro všechny jistoty taky seženeme... :-) No teda, blíží se nám to velkým kvapem. Normálně chodím do práce, dnes jsem byla na cvíču a skoro si to nepřipouštím. Ale jak na to pomyslím, že UŽ v sobotu je den D, tak se mi všechno sevře... to bude nervozitka... x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Mám na vyřízení ještě bezmála milion věcí a to musím být ještě dnes v práci, nevím, kdy to všechno udělám. Včerejšek byl úspěšný den, neudělala jsem vůbec nic, jen jsem dostala velmi pozitivní informaci, že nám budoucí tchýně zařídila svatební pokoj v hotelu, kde máme i hostinu :o) Dnes to bude maraton přinejmneším do jedné hodiny ranní...
Tak už se nám to blíží, děvčata... :-p
Profilova fotka
tak počasí nám holky vyjde, zdá se... Tyjo.. nervy pracují na plné obrátky... :-p =-)
Holky, sice nevim proc, ale nemuzu si pomoct :-N At vam vsem to zitra vse krasne vyjde! ;-)
Profilova fotka
Hodně štěstí na zítřek!
Profilova fotka
@marti_ @xkissax @k.savoy @lenakvapilova tak holky.. už to máme za sebou.. a život před sebou!!! počasí vyšlo nádherně, že? Jak se vám svatba vyvedla?
@rene_quatro @marti_ @xkissax @k.savoy @lenakvapilova Počasí bylo naprosto dokonalé!! U nás vyšlo všechno v nejlepší pořádku, jenom bych chtěla ještě víc času na fotografování, když bylo takhle krásně... Ale jinak byl celý den nádherný! :-) Velmi ráda budu vzpomínat. A co vy??
Profilova fotka
@k.savoy JáJá si nemůžu ztěžovat... Svatba, počasí a úplně všechno prostě nakonec vyšlo dokonale. Ženich, jak mě uviděl, přišl o řeč :) a opravdu to stálo za to :)
Úplně Vám to datum závidím :-) původně jsme se také chtěli brát 7.5. přesně na naše 7. výročí ale jelikož oba studujeme bylo by to uprostřed semestru náročné :( proto jsme zvolili září a doufám že si to i tak užijeme :))
@kytka0705 Ty jo, my měli přesně na tento den výročí 8 let! :-) Držím palce, určitě si to užijete. Uteče to sice pak šíleně rychle, ale zážitek je to neopakovatelný.... :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zpět ze svatební cesty. Svatební den byl dobrý, hlavně to počasí se opravdu vydařilo. Také jsme měli málo času na focení a spoustu věcí jsme zapoměla. Např. vývazky pro mládence, polštářek pod prstýnky. Poté jsem zapoměla při focemí použít nachystanou tabuli. Jinak vše proběhlo v pohodě. Teď se těším na profi fotky :o)
wow! Tak svadba byla naprosto dokonala!!! :-) pak nasledoval tyden v Jizerkach v osamele chaloupce uprostřed hor, no bylo to baaajecne :) a pak 2 tydny na zarizovani spolecneho byleni a v nedeli odlitame do recka na libanky :-) to je pohadka!!!!!!!!!! :-)))))))))) ...jen na ty krasne saty se chodim divat s nostalgii v srdci, skoda ze uz si je nikdy v zivote nevezmu na sebe a nebudu znova ta nejpuvabnejsi princezna, při pohledu na niz se taji dech :) ale co na tom, mam uzasneho muze a to je vetsi pokad ;-)))))
1
2

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?