4.6.2010

Profilova fotka
Ahojky, najde se tu někdo se stejným datem svatby?
Profilova fotka
Jee, ahooj, ja to tu nasla az ted :) Ano, mame stejny termin, ve 12.00 :)
Profilova fotka
Tak to je super...my máme termín o hodinu později. Jsem si už říkala, že v tenhle termín tady svatbu snad nikdo neplánuje :-). A jak jsi na tom s přípravami?
Profilova fotka
No, mám zamluvené šaty a boty, objednané prádlo pod šatky, koupenou bižu a čelenku, domluvenou kadeřnici a nehtíky - malovat se budu sama. Na matrice je tedy termín taky zamluvený, jen tam musíme donést vyplněné papíry. V pondělí mám schůzku s paní od kytiček, bude nám dělat ozdobu na auto, kytici pro mě, kytičky pro maminky, myrty i s vývazky a korsáž pro ženicha. Ten den taky pojedeme objednat prstýnky, do Slaného do Goldexu :-) Máme zamluvenou fotografku a živou kapelu, nebude klasická hostina, ale rovnou raut, grilování s rodinou a přáteli, na to máme zamluvenou jednu příjemnou hospůdku s venkovní terasou, jen tam ještě musíme zajet a domluvit podrobnosti, co z jídla si dovezeme, co zařídí tam a tak..jo, máme vytištěná oznámení, to je asi vše, musíme ještě koupit košili a zamluvit oblek :D A koupit botky naší dcerce :) Brát se budeme v Kralupech nad Vltavou..taky se ještě musíme dohodnout na hudbě k obřadu a vypálit CD :) A já si musím koupit botky na přezutí :-)
Profilova fotka
inf: Já mám taky 4.6. A časově mezi váma- 12:30 :-)
Profilova fotka
aislin: tak to je super a kde? Jak jsi na tom s přípravami? Já nějak opožděně...já propstě potřebuji trochu časového presu, abych se mohla do všeho vrhnout, tak jsem zatím jen v tý dohodové fázi...zajištěno místo obřadu, hostiny, kuchař, obsluha, řidič, hudebníci, fotografka....šaty jsou objednané, ale nevím jak budou vypadat (trošku jsem zariskovala a objednala přes net) a mám doma závoj...a ještě jsem si objednala věci na výzdobu. No a mám hotový svatební noviny (blbiny ty by mě šly :-D)
Profilova fotka
inf: Tak to už máš skoro všechno :-) Co prstýnky a oznamka? Svatby by měla být v Sázavském klášteře. Ale teď nám tam vybouchlo místo hostiny, takže hledám jiné v okolí jiné. Mám tam dvě rozumně vypadající místa. Musíme tam v v příštím týdnu dojet a zjistit co a jak. Snad to nebudu muset přemísťovat.:-| Jinak mám šaty, DJ, vizážistku a fotografku. To vše na toho 4.6., takže to místo musí klapnout. :-D Ty šaty se budou ještě trošku upravovat. Měla bych jít ke švadleně a až to našpendlí, tak udělám fotku a stou skočím ke květinářce. ;-) Máme objednané prstýnky, ale jsme tam nechali vyrýt datum seznámení a ne svatby. Ještě že tak. Aspoň to nebudem muset měnit. :-D
Profilova fotka
Tak už máme objednané prstýnky, huráááá :) Dnes mám sraz s paní od kytiček :) Momentálně největší problém vidím s hudbou, vůbec nevíme, co k obřadu vybrat...druhý problém je s autem, nevím, jak ozdobit auto nevěsty, mně se skoro nic nelíbí :-(
Profilova fotka
Čusík...tak mi dneska přišel email a zítra by mě měla dorazit výzdoba, se docela těším...jen doufám, že vybraná barva bude super. Jinak už jsme si vybrali oznamko...tak se ještě musíme vyfotit a objednat :-) . No a prstýnky chcemem koupit teď v březnu, zatím to vypadá na Lukáše Rýdla, ale ještě mrkneme u nás v Hradci. fireangel: večer se pokusím dát do alba fotku, jak to chci já, třeba se ti to bude líbit :-)
Profilova fotka
fireangel : S tou výzdobou auta jsem na to stejně. Většina mi přijde dost přeplácaná. inf: Tak vyfoť i tu výzdobu až přijde. To víš jsem zvědavá ;-)
Profilova fotka
Tak jsem vám tam hodila tu výzdobu auta...jen místo stužky použiji bílý tyl (10 cm šíře) a do toho dám ještě oranžovou stužku nebo vlizelin (chci mít všechny auta oranžovo-bílý, abych nás odlišila od ostatních svateb)....jinak ty tylové koule by měli mít spodek taky do oranžova...jen ještě musím vymyslet, jak odliším auto ženicha od svého (zvažovala jsem, že si půjčím od kámošky malý svatební medvídky....a nebo sobě tam přidám malinkatou (ale fakt malou) kytičku, kterou pak použiji na stůl, ale ta kytka se mi do toho moc nehodí. Tak písněte jak se vám tohle líbí....jsem na to docela zvědavá. Mě se ta jednoduchost líbila a nadchlo mě, že je to něco jiného :-). Jen jsem si to zkomplikovala tím, že chci mít stejkné auto i pro ženicha ]-(
Profilova fotka
inf: To je decentn,. Díky za inspiraci. :-) Já tam teda nedám ty koule, ale místo tý spodní nejakou malou kytičku a ženichovi klidně to samý. ;-)
Profilova fotka
tak jsem se holky pustila do vývazků...ale jde to nějak pomalu, ale stojí to za to...budou krásný a myslím, že se budou líbit...nicméně to nebude brát konce...jsem si vymyslela, že si udělám i oranžový mašličky s bílou kytičkou na roháčky....
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, sem uz ani zadna nechodite, co :)
Profilova fotka
fireangel: Já mám co dělat, abych stíhala červen. Další téma by mě zabilo :-D Nehlědě na to, že jsme tu jen tři a to na souvislou diskuzi není ;-) Ty se třeba pořád učíš
Profilova fotka
holky jsem tu štěastí mám ják kráááááva :-D přišla jsem domů vzala žolíčka vyčůrat sotva se párkrát vyčůral cítím pár kapek tak říkám jdeme domů a jen co přijdeme ke dveřím do baráku slejvák jako prasátko... jdu si přečíst IP jestli to zvládnu a konečně se najíst ještě jsem dneska nic neměla :-(
Profilova fotka
Hani, to je dobře :-) Jen si nejsem jistá, jestli jsi to náhodou nechtěla napsat do června ;-)
Profilova fotka
aislin - ja vim, nestiham, ale prave proto by to pro me bylo prehlednejsi tady, cerven je pro me desne ukecanej a ja ztracim souvislosti :D Kazdopadne uz se nam to pekne krati, co :)
Profilova fotka
a já si tohle téma obnovím klidně sama pro sebe :D
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?