20.10.2010

Profilova fotka
ahojky mate někdo stejný termín svatby?
Profilova fotka
já se chtěla vdávat 20.10.2010 - magické datum,měla jsem to naplánované asi 4 roky, ale nakonec jsme to přesunuli na 3.7.2010 - kvůli počasí, budeme mít svatbu venku a tak jsme se báli aby nepršelo
Také se mi to datum moc líbilo...ale říjen je už opravdu pozdě, podzimní sychravé dny se nám pro svatbu nelíbili. Držím palce, aby jste měli hezky.
Ahojky, původně jsme plánovali 20.10. ale nakonec jsme to změnili o týden dřív na 16.10. jen doufám že to počasí výjde
Profilova fotka
Ahojky, my máme taky svatbu 20.10.2010 jen čas nám trošku nevyšel, chtěli jsme ve 12, ale máme až ve 13:00 :-) Z toho počasí mám teda velky strach, ale snad nám bude štěstí přát a bude ještě hezky :-)
Ahojky, my máme svatbu 10.10.2010 ve 12 hodin. Je to naše výročí a neděle a posvícení a navíc oboje rodiče se brali taky začátkem října, takže jsme neváhali :-) Hezky bude určitě, stejně jako může být ošklivě i v červenci a srpnu.
Profilova fotka
ajulka10 - úžasný názor na počasí, budu se tím řídit :-) Snad máš pravdu
Profilova fotka
Ahojík, my udělali kompromisík :-D máme to 02.10.2010. 20.10.2010 jsme to nemohli mít, protože už tento termín měli rodiče! Tak snad bude krásně ;-) A je fakt, že může být i ošklivo, ale když bude pršet, budou to kapky štěstí.
Profilova fotka
njn.. magické datum :D otřepané řekla bych :-P přítel do toho nechtěl jít, ikdyž jsem si to plánovala 3 roky :D ale je pravda, že tady to datum určitě poblázní spoustu nevěst, díky "štěstí" a podobným babským řečem :D
Ahojky, já mám svatbu 20.10. ve 12:00 a věřím, že 100% bude nádherně! S přítelem máme k tomuhle datu hooooodně důvodů, takže jsme si ho zamluvili už asi v Únoru :-)
Akoj, my jsme svatbu naplánovali na 10.10.2010 a přítel vybral ještě v 10:00. Prý mu stačí si pamatovat jedno číslo a ví kdy má přijít :-))) Už jsem se smířila i s tím, že bude nejspíše trochu chladno, ale co se dá dělat. ;-)
Ahoj, aj my máme svadbu 20.10 :-), v 12:12. Už som z toho trošku nervózna :-)
Profilova fotka
Ahoj, my máme svatbu 20.10.2010 ve 12:00 hod;-)
Článek se načítá
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?