17.7.2009

Profilova fotka
Tak ať to máme taky s přesným datem, ne? :-D
Profilova fotka
tak se hlásím k 17.7.2009 a ještě ve 12hodin:)
Profilova fotka
Tak čas já ještě netuším, protože zatím ani nemáme vybrané místo pro obřad.. :-N
Profilova fotka
Tak to my ho mame uz od cervence:)a zamek uz je plny, jen par terminku zbyva:)
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
ahoj holky...tak se k vám taky hlásím.... :-D :-D :-D co vše už máte a jak pokračujete s přípravami - už se nám to totiž pomalu blíží
Profilova fotka
Holky, tak najde se ještě někdo se stejným termínem?....dejte vědět....
Profilova fotka
Ahoj taky se budeme brát 17.7. v KH:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju Vám, ať si vyberete jen to nejlepší. To nejkrásnější datum už máte a teď ten zbytek. Já jsem to taky chtěla 17.7., ale bohužel to nevyšlo. Budu mít svatbu 15.5. a 17.7. narozeniny, tak Vám všem přeju hodně štěstí s vybíráním šatů, doplňků .....atd. Jinak krásné šaty (teda pokud je ještě nemáte zamluvené a budete se vdávat v Praze) mají ve svatebním salonu Adina. :-)
Profilova fotka
ahoj housličky - tak konečně se taky někdo ozval......tak co vše už máte zařízené .. já jsem si dnes byla pro nádherný věneček na dveře.... :-D Luci díky za krásný přání....
Profilova fotka
a housličky - jinak moc pěkný šaty - zajímavý a hlavně netradiční....
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k Vám také připojuji:) prostě 17.7.2009 je nej datum:)
Profilova fotka
ahoj I, tak jak jsi na tom s přípravami?
Profilova fotka
pajinkak: je to L a ne I, ale to nevaaa ;-) no zatím máme jen termín,čas a hudbu:)) a ty??? a kde se budeš vdávat??:) (myslím zda na radnici, zámek...)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj L - no my se budem brát na zámečku v Brně Líšni ... a už to tam máme i domluveno - sice na matrice byli nějaké problémy, ale snad nás nakonec oddají - :-D a vy kde? Kapelu (Little Band Brno) mám už zamluvenou taky....a ještě kameramana (Májek) a fotografa (Saliba) - tak jsem zvědavá ... četla jsem na ně samý dobrý reference.... Jinak příští týden jdu se svýma družičkama vybírat šatičky, tak už se moc těším....
Profilova fotka
Nazdárek ta s přípravama si myslim že jsme za poslední dobu docela pohli, mam zamluvený šaty přítel oupený oblek se vším všudy objednaný kytky dneska nám přišli papírový košíčky na koláčy, máme hudbu i místo oslavy samo i mýsto obřadu, zamluvená kadeřnice i kosmetička atd děláme to postupně aby pak nebyl žádnej stres:-)jinak zamluvení termínu taky trošku problém ale dobře to dopadlo no jo pátek:-) Holky proč jste si vybraly tohle datum????
Profilova fotka
tak my měli na matrice taky trošku problém, ale ani ne tak kvůli tomu datumu, ale spíš kvůli matrikářce, která udělala chybičku - právě ona nám nabídla termín 17.7. a říkala, že se oddává od 10 do 13 hodin, tak jsem jí napsala aby nás na tu 13.hodinu napsala, vše bylo Ok až když jsme tam dorazili to potvrdit - prý už v tu jednuhodinu končí,ale nakonec prý že nás tedy oddají....tak jsem zvědavá - ale vcelku ve mě zatrnulo.... :-D Jo a proč zrovna toto datum - je to nejbližší možný termín k našemu výročí seznámení - 21.7. :-)
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Taky my taky 17.7. na Libeňském zámku. :-)
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Holky, tak jak je po svatbe?
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?