14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Ahojky, Jojo, jen co přijedu z práce domů, tak jdu dobalit (ještě pořád nemám hotovo :-N ) a ve tři ráno vyrážíme :-D dneska jsem se vůbec nevyspala, teda spala jsem už od deseti, ale nějak to do těch pěti nestačilo :-( Tak já nevím, jestli mám jít dneska vůbec spát, aspoň na tu chvíli asi jo...
Profilova fotka
Já bych si asi na chvilku šla zdřímnout. I když pak u moře to můžeš nahnat :-D Já třeba když byla celej den na pláži, tak jsem se tam někdy i prospala, nebo jako že jsem na chvilku zabrala :-D :-D
To já jednou na dovolený v Řecku, jsem celé noci pařila a chodila jsem zpátky v sedm ráno, tak jsem to pak naspávala na pláži, až jsem se i spálila :-D, ale večer jsem mohla pařit zas :-D
Profilova fotka
Já zítra mám denní, tak budu myšlenkama jinde, budu určitě myslet na to, jak se tam asi máš :-D
Profilova fotka
Tady taková klendra a Anetka se válí u moříčka 8-) Jste tu někdo někde? :-D
Nazdárek holky...Tak jsem zpět :-( Koukám, že jste to tu trochu pohřbily :-(
ahooooj, no my jsme nejspíš čekaly na tebe :-D jak bylo??? 8-)
Báječně. Vůbec se mi nechtělo zpátky :-( Dneska už zase v práci :-( ach jo... Jak se máte vy?
normálně, vlastně u mě jedna věc nová-vříjnu nastupuju do pers. agentury jako konzultantka. takže ze mě přestává být flákač :-D
jo a tohle mi na náladě taky nepřidává :-| ]-( http://revue.idnes.cz/ankety.asp?id=A...
Profilova fotka
Ahojky nysku, tak vítej zpět :-D A hned v práci, to musí být docela na palici, co? A kdy jste se vrátili? A jak bylo? Povídej :-D Musel být asi teplotní šok, když jste se vrátili, ne?
Profilova fotka
Arvetko, hodila jsem ti tam jeden hlas :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky konečně se to v práci jakžtakž uklidnilo tak mezi vás taky zavítám :-) jak se všechny máte?U mě to docela jde,pořád vzpomínám na ten den D 8-) nejradši bych si to zopákla,dozvídám se věci o těch ,,kamarádech" od Jirky,jen sem si potvrdila že mám pravdu s tím jací jsou.
Vrátili jsme se ve čtvrtek v noci. To už tu naštěstí bylo tepleji, tak to nebyl zas takový šok. Marti taky jsem Ti dala hlas. Ale jsi druhá, to je super, ne?!
Profilova fotka
Tak to přidáš i nějakou tu fotečku do alba ze svatebky, co?
No jasně. Mám s sebou CD, počkám až bude v práci klídek a pak sem něco přihodím. Teda můj manžel má dar mě fotit se zavřenýma očima, nebo fotí takový kraviny, jako jak lezu na palmu atd... to byste se z něj zbláznily :-D
Tak už jsem tam něco dala, ale do alba příprav mi nejde nic vložit?!
Profilova fotka
Tý jo, ta poslední fotka je krásná :-D To jste fakt fotili vy? To ani není možný, že to tam tak vypadá. Úplná romantika :-D
No fakt, ještě krásnější než na té fotce...Takový trochu kýč ;-) fotek z Navagia mám víc. Tyhle fotky najdeš na všech stránkách Zakyntha, protože to je taková skoro jediná turistická atrakce, kam všichni jezdí a opravdu to tam tak vypadá...Na tu pláž je přístup jedině z moře. My jsme tam ale loďkou nejeli. Dojeli jsme jen na skútru nahoru...
Profilova fotka
Právě, že tuhle fotku jsem viděla hodněkrát, stačí zadat Zakynthos a všude ti vyskočí tahle fotka :-D Ale je to fakt krásný.
jestli mi nevěříš, můžu Ti jí zítra ukázat i z jiných úhlů, mám to vyfocené asi 10 krát ;-) :-D :-D
Profilova fotka
Já ti ale věřím :-D Tak ještě nějaký uka :-D Já kdybych tam byla, bych to vyfotila aspoň milionkrát, jak se znám :-D :-D :-D
Mám asi 220 fotek. Ale to už jsme fakt fotili jednu věci pětkrát :-D já zas něco přihodím, jestli mi to půjde do alba z příprav.
Profilova fotka
A dneska zase v práci? Já mám ve st+čt denní, tak ještě dneska pohodička :-D Po poledni půjdeme na výstavu For Arch a pak sjedem do kina do Letňan, ale ještě nevím na co, jestli na Medvídka nebo Ratatouille (či jak se to píše - prý to je hezké) :-D
Dneska zase v práci :-( dělám klasicky krátkej dlouhej...Ale podle toho jak venku prší, jsem snad i ráda, že jsem v práci :-D Ale taky bych šla radši do kina...V nějakých brambůrkách, myslím Grande je teď vždycky jedna vstupenka do Multikin zdarma, když si zakoupíš druhou nezlevněnou...
Profilova fotka
Manžílkův táta dostal někde jednu vstupenku, snad v Datartu, nebo někde, tak nám jí dal, je to právě do Palace a není to na zlevněný dny, takže dneska můžem :-D Takže jako jeden jdem zadara :-D To se hodí. Když to srovnám, tam u našich, že třeba se chodí za 60 Kč do kina :-D :-D A do letňáku za pade :-D Ale zase s tímhle se to nedá srovnat, takže radši se jdu pohodlně usadit do multikina, než tam do těch dřevěnejch sedaček :-D A takovej letňák je fajn, když je hezký počásko, tak je to supr :-N
zdaréééc! :-) hmmm, taky bych si dala říct na kino :-) my jsme byli naposledy červenci :-. musím ještě mrknout na anetčiny fotky!
Profilova fotka
Arvet, a v té soutěži můžeš něco vyhrát? Ani nevim, jestli tam bylo něco napsáno :-|
no, právě že dovču za 50 tis. :-( ;-) anetko fotečky jsou romantika sam, určitě jste si to užili x-)
Ahoj Martinko! To víš že užili. Všichni nás podezřívali, že se vrátíme tři ;-) Jinak tam s námi byla taky herečka Jitka Schneiderová s manželem a dcerkou. Hrála v Samotářích. Tak teď jsem se dozvěděla, že příští pátek bychom měli jet do Dětenic do středověké hospůdky, to by bylo fajn, kdyby to vyšlo... Marti, to vyhraješ, neboj. Tak ještě někoho popros ať Ti pošle hlasy!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?