14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
Tak už jsem z práce doma, dnes naposled za svobodna. A dokonce už jsme od majitelů dostali dáreček, je to teda zabalené a rozbalíme to až po svatbě. Tak jsem zvědavá :-) Někdo musí být první s těmi dary :-) Bane, rodiče ženicha nám už někdy v dubnu dali fritovací hrnec :-) ywonn: nechceš v tom uklízení pokračovat u nás? Nějaká ta ruka navíc by se hodila :-D :-D
Profilova fotka
Sonísku to určo musíš být zvědavá co :))) Taky jsem zvědavá čím nás naší blízcí překvapí :))) teda abych ti pravdu řekla, tak se mi ani nechce.. páč se bojím, že by to odneslo daleko víc nehtů.. :-D :-D
Profilova fotka
Ywonn: ty jsi šikulka, to já okna mýt asi nebudu, máme tu lešení :-D, teda jen z jedné strany, takže ta druhá mě nemine :-D No jooo, Paříž město zamilovaných, já se vidím někde na romantické procházce nebo lodičce x-) Kde chcete vy strávit svatební cestu? V albíčku jsem viděla nějaký šikmoočky :-D
Profilova fotka
jsem zvědavá, že bych to hned rozbalila :))))))))) ale radši počkám. Ale řikali, že na to mám být opatrná, a jelikož to trošku cinkalo, tak předpokládám to na nějaké skleničky na šampáňo či víno, ty ještě nemáme :-) Ještě štěstí, že v metru nebylo moc lidí a nikde jsem to nerozflákala, byla bych toho i schopná :-D
Profilova fotka
andicek: Koukám,že si z Brna? Já původně taky a taky sem se kvůli mojemu přestěhovala. A na svatebku jedem do Španělska-už se moc těšíme až si od všeho odpočnem 8-)
Profilova fotka
Bohužel pořád musím sledovat to počasí a velice mě potěšil p. Karas, když dnes pronesl, že po neděli se ochladí a bude deštivo, ale na příští víkend se má opět oteplit až na těch 25 stupňů :-D :-D :-D :-D :-D Fakt lepší zprávu jsem dneska slyšet nemohla. A to já na počasí na ČT1 dám 8-)
Profilova fotka
andi přesně tak.. taky bych si nechala líbit procházku u eifelovky (hi nevim jak se to přesně píše) a nebo jiných krásných míst.. no snad se jednou dočkám :))) My to budeme mít takové složitější.. Přítel v září odlétá na tři měsíce do Singapuru no a jelikož je to nádherné místo, tak jsme si řekli, že bych za ním přijela (asi na tři týdny) a udělali by jsme si príma dovolenku.. spíš bude poznávací, tak jestli to vyjde, tak to bude super :)))) no ty okna už fakt umýt musím.. hi.. hadru neviděli ani nepamatujou :-N sonískuu.. jen počkeeej.. o to to pak bude krásnější překvapeníčko :)) Ale já bych teda taky měla hrozné nutkánííí.. jsem na to hrozná :-D
Profilova fotka
No jooo brňandy :-D
Profilova fotka
jééé sonisku ty víš jak potěšit :)) Já se koukám na teletext čt1 a tam je to taky docela bovzbudivé.. Ale myslim, že aktuální to stejně bude až tak dva dny předtím
Profilova fotka
kamarádky kámarádka s manželem jsou taky v Singapuru, už od září, on tam jel pracovně, ona s nim a nějak extra se jim tam nelíbí :-( Tak nevim. Česko je česko :-D
Profilova fotka
Sonisek: jujky to mi ani neříkej.. No snad my si tam to své hezké najdeme.. chceme dělat výlety.. třeba na ostrov Phi phi (jak se točil film Pláž) a podobné ostrůvky, tak snad se nám bude líbit.. Jsem vášnivá amatérka fotografka, takže se těším na zajímavá a jiná místa než jsme zvyklí tady unás.. Tak uvidíme :)))
Profilova fotka
To bude taky super, snad se tam taky někdy podívám. ;-) No nevím... Není ti smutničko, když ti Fanda odjíždí? :-( Pořád ho někde pokávám :-) To bude krásná nevěsta a ženich :-D Jako z pohádky :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
andicku, ted jsem koukala do tvého albíčka a máš tam fotku v šatičkách.. budeš opravdu nádhernááááááá..
Profilova fotka
Jééé teda potkávám :-D
Profilova fotka
ale pokud budete dělat i výlety, tak to budete mít určitě super :-) Capra jako zrovna dvakrát nemusím, ale ten film Pláž je fakt pěknej a ty plážičky a krajinka.... :-N
Profilova fotka
:-N děkuji moc, ty budeš také krásná nevěstinka, jen pořád nevím, jaké sis nakonec vybrala šatičky ;-)
Profilova fotka
ywonn: tak to abys ty fotky pak někde vystavila :-) andicek: úúúúžasný šatky 8-)
Profilova fotka
andi moc děkuju.. však i vy jste krásný pár.. stejně jako všechny páry z našeho data :-D jojo je mi smutno, ale dělá to pro nás.. a tak vim, že když ted ty chvilky bez něj přetrpím, že se do budoucna budeme mít líp.. hi.. teda doufám :-N
Profilova fotka
andicek: hi.. vybrala jsem si šatky z andělského studia.. hi.. víc už nechci prozrazovat.. přecijen jsem to vydržela tak dlouho tajit :-D sonisek: no tak horké to s mýma dílkama nebude.. jedině by to musela být výstava pro odvážlivce :-D
Profilova fotka
no já spíš myslela, že bys ty fotky jako dala někam na net, sem, nebo tak něco :-) ale kdybys měla výstavu, tak bych se přijela určo podívat :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ona přece každá něvěsta je krásná :-) Holky, tak za týden už to bude v plném proudu :-p Sonisek : děkuju Holky uplně mám husí kůži :-N
Profilova fotka
a už jste viděli ošklivou nevěstu :-)))))
Profilova fotka
sonisek: jo táááák hi.. no jestli se něco povede, tak sem určo něco dám :))) jojo za týden budem všichni pěkně trsat a uživat si :))))))) Je to krásný pocit.. jen se bojím, že ten den moc rychle uteče :-(
Profilova fotka
sonisek: mám být upřímná?? Nechci aby to vyznělo nějak divně.. Stejně je nejdůležitější aby jsme byly krásné pro toho našeho chlapa a to jsme jisto jistě všechny!!!!!!!
Profilova fotka
Taky se bojím, že to hrozně uteče, proto si to musíme pořádně užít :-D
Profilova fotka
přesně tak.. v kolipak máte budíček????
Profilova fotka
jako ve svatební den? Asi ani spát nebudu, tak žádnej nepotřebuju :-) Ale počítám tak v šest, v sedm... 8-)
Profilova fotka
V 7hod.... Já ani nevím, nechci zase strašit brzy :-D
Profilova fotka
no já taky myslím, že jen tak neusnu :))) já už ho budu mít asi po šesté.. na sedmou jsem objednaná ke kadeřnici, tak abych to měla bez spěchu :))
Ahoooooj holky! Jé, já bych Vám toho tolik chtěla říct, ale jsem tak líná dneska :-( ale překonám se... snad Vás nebudu nudit. Takže pro Vás (nás) nejzajímavější. Koukám na předpověď www.e-pocasi.cz každý den je to lepší. Teď už je tam dokonce až 30 stupňů, i když pravda, stále přeháňky, ale vidíte samy, jak se to počasí mění každý den :-( Sestřenice mého budoucího manžela dnes říkala, že nějaká astroložka říkala, že 14. je nějaké nejmagičtější a nejlepší datum na svatbu! Teď z jiného soudku. Rozlučka byla super, fotky budou, ale až příští týden. Myslím že jsme si to skvěle užily. Bylo nás tam 10 a vyšlo mě to na 7000,- . Ale opravdu to bylo fajn. Včera měl rozlučku Tomík a jeho úžasný kamarádi mu tam poslali striptérku (takže já stará žárlivka jsem dnes chtěla zrušit svatbu a když jsem to oznámila nastávajícímu, tak jen padl na postel a hrozně brečel, až mi ho bylo líto, ale prostě jsme se na něčem domluvili a stejně tam byla :-( samozřejmě prý všem klukům říkal, že tam nikoho nechce, ale holt, znáte chlapy, obzvlášť tyhle povedený kamarády!!! Já byla včera se švagrovou a miláčkovou ex na Lucie Revival, někde až v okresu Příbram, abych nemusela doma čekat sama...Bylo to dobrý, ale já jsem brala autí, tak jsem nemohla pít a byla mi hrozná zima... Další úlovek jak se říká loučení se svobodou pochází z Vysočiny a tam tomu říkají "Zpívání" :-S ?! :-. Holky já už končim, jinak mě ukamenujete. Pápá

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?