11.9.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky,která se přidá na tohle datum???
Profilova fotka
helena: tak to je super, gratuluju k prstýnečku :) co se týká kytinky, tak bych chtěla úplně jednoduchou, svázat jen pár kopretin a hotovo. chtěla bych si je i sama vypěstovat, ale tak na to nemůžu spoléhat že se zadaři, tak se uvidím :D
zmyzulka: To máš ale hezký nápad s tím vypěstováním:-)
Profilova fotka
tož nápad by to hezký byl, ale jestli se i vydaří je ve hvězdách :))) (mě totiž všechno co zasadím chcípne) 8-)
Tak to je jak u mě...měně přežijí jedině umělé kvítka:-) nebo palma:-)
Profilova fotka
u mě nemají šanci ani kaktusy :))) ale tak za zkoušku nic nedám (teda pár korun za semínka), zkusím to rozházet po zahradě a uvídím co z toho bude. a zítra jdeme na prstýnky tak se těším už teď :)
Tak to máš fajn...já byla včera na šaty a nic..jedem jeste pristi tyden do brna,tak snad tam vyberu..
helena: a kde jsou fotky? tak já bych měla představu kytky - slunečnice nebo gerbery, kopretiny
ja si žádné nezkoušela..mně se žádné nelíbili..všechny byly na jedno brdo..
Profilova fotka
helena: úplně tě chápu, já když byla zkoušet šaty tak na mou velikost měli 3 kúsky
mně dokonce v jednom salonu rekli,ze tak male nemaji..ze maji od 36 nahoru,.,,
Profilova fotka
ty si taky trpaslík? :-D já tedy normálně takovou velikost nemám, ale když jsem přišla do salónu tak paní na mě vybalila že velikost 32, jsem čuměla jako blázen, chvíli jí to rozmlouvala ale pak zjistila, že má pravdu :-D (ale fakt jenom u šatů, u normálního oblečení teda rozhodně ne)
Profilova fotka
holky, pořád si říkám - mám nebo nemám? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Článek se načítá
Trpaslik zas ne..172 cm..ale velikost šatů i ostatního oblecení 34-36...
zmyzulka-na mě je to moc přeplácané...ja jsem spíš na jednodušší...ale 100 lidí 100 názorů
Profilova fotka
já jsem právě ráda přeplácaná a když ještě k tomu můžu cinkat tak jsem ve svém živlu.. no uvidím kam až se vyšplhá cena... jestli to nebude víc než 20 dolárků (pošta je tam zdarma) tak toho možná pudu :-D
V tom případě je to fajn..pamatuj si,že hlavně tobě se to musí líbit-nikym se nenechej ovlivnit..pak dej vedet,jestli je mas nebo ne..
Profilova fotka
tak asi to nedopadne, páč už teď je tam téměř 20 dolarů a to zbývá ještě pět hodin do konce aukce, tak předpokládám, že hlavní mela se strhne až ke konci, no uvidím :) ale tak třeba ještě někdy na nějaký podobný narazím...
Tak na kolik se vysplhal???
Profilova fotka
34 dolarů, potvůrka jedna třpytivá :-( ale tak zase na druhou stranu, počkám až mi příjde sárí a pak se uvidí. původně jsem si chtěla šperky vyrábět sama, ale pak jsem se zamilovala taky do toho náhrdelníku, tož asi se zase vrátím k původnímu plánu :-)
ja uz konecne vybrala oznameni..je v mem albu jako posledni fotka...kukni,ale nelekni se...je to neco jineho...veseleho.. :-)
Profilova fotka
jéééžiš, to je bombové :-D krásné a vtipné. teda musím říct, že tak úžasné oznámení jsem ještě neviděla. a neboj já se jen tak neleknu, my budeme mít oznámení s krysinkama 8-)
tak to je taky bomba..ale v albu ho nemas?Nebo jsem ho aspon nevidela..jdu jeste jednou kuknout..
Profilova fotka
v albu ho ještě nemám, mám ho zatím jenom předmalované na nečisto...nejsem totiž schopná zajít do papírnictví a koupit pořádný papír :-D (ale na tento víkend už se na to chystám)
tak to se tesim :-)
Profilova fotka
nó žádná sláva to nebude (nejsem nějak extra výtvarně zdatná), jen jsem si to prostě chtěla udělat sama a chtěla jsem s krysinkama, protože mám chovnou stanici potkanů :-)
fakt?Ja jsem mela kdysi ´doma krysu..nosila jsem ji za krkem-mamka silela..ak ale umrela..chtela jsem dalsi..ale muj ma fobii:-) on z mysi a ja z pavouku..
Profilova fotka
chichíí, já mám právě chs s názvem Fooobie :-D páč spousta lidí má ze začátku odpor, ale když se s potkanem setkaní "osobně" tak ve většině případů zjistí, že jsou to úžasná, inteligentní zvířátka. a pavouky taky nemusím, jak nějakého vidím tak prchám...
taky se hlásím na tenhle termín:-)
Profilova fotka
marlyn: jsem zmatena... ty sis změnila přezdívku? :-D 8-)
já..ne..proč??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?