Zkušenosti s výběrem místa pro malou (cca 40 hostů) svatbu (Střední Čechy, Praha)

Dobrý den, budoucí nevěsty či již manželky ☺️, Jelikož jsem byla požádána celkem nedávno a stále zpracovávám, že se to vůbec stalo, i tak samozřejmě přemýšlíme o tom, kde svatbu mít. Přošla jsem si všechny možné informace na internetu , ale ráda bych se zeptala, jestli nemáte tipy na místo, kde by se dala udělat malá svatba? Samozřejmě, že preferujeme mít vše na jednom místě, něco spíše venkovského, na klidném místě, ale ve finále se nebráníme ničemu. Žijeme v Praze, naše rodiny a přátelé jsou v Praze a středních Čechách, proto bychom chtěli nejprve hledat v této lokalitě. Druhý dotaz bych měla ohledně ceny, byl by někdo ochotný mi (třeba i soukromě) říci kolik stál pronájem prostor pro menší svatbu? Chápu, že je to individuální, ale na internetu jsem buď našla ceny za prostory pro 100+lidí a nebo když se mi nějaký prostor líbil, tak samozřejmě ceny neuvádí. Jediná možnost jak zjistit cenu, je napsat/zavolat,což chápu, jen bych chtěla mít alespoň nějakou konkrétnější představu ☺️. Předem moc děkuji za každou odpověď, tipy či rady ☺️. M.
Odpovědět
Ahoj, my jsme řešili úplně to samé, co jsem se tak dívala na internetu, tak to byla vždycky místa tak pro 100 a více lidí nebo nám napsali, že pro menší svatby nabízí pouze termíny přes týden a pokud bychom chtěli o víkendu, tak za extra příplatek (my jsme věděli, že chceme mít určitě svatbu o víkendu). Nakonec jsem myslím tady na foru narazila na Štiřínskou stodolu - je to kousek od Prahy, mají tam stodolu asi pro 60 lidí a sál pro 70 lidí, dělají tam jak obřad, tak hostinu, takže všechno je na jednom místě, zařídí i catering, sweet bar, dort, dekorace, je tam i možnost ubytování. Svatbu tam budeme mít teďka na konci září, komunikace zatím super. Pronájem místa stál 55 tis. Kč, ale v ceně je ubytování pro 25 lidí v den svatby, z jiných míst jsme dostali vyšší nabídky a svépomocí jsme si svatbu zařizovat nechtěli. Můžu přeposlat jejich prezentaci v případě zájmu, Potom nás ještě zaujal Dvůr Pecínov, ale už neměli volný termín, který bychom chtěli.
Odpovědět
@kchladkova ahoj, moc děkuji za odpověď! Budu ráda pokud by jsi mi mohla poslat prezentaci 🙂 kouknu se i na Dvůr Pecínov, na ten jsem nenarazila vůbec 🙂
Odpovědět
@moninimo poslala jsem v soukromé zprávě, doufám, že se to poslalo 🙂
Odpovědět
Ahoj, doporučuji zámek Berchtold na Praze - východ. Kdybys chtěla bližší info, klidně napiš.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?