Tipy svatební místo jižní Morava

Ahoj, budu ráda za tipy pro svatební hostinu (ideálně s ubytováním, ale nemusí být) na jižní Moravě pro 80-100 hostů. Líbí se nám vinařství Obelisk, ale to už se bohužel cenově pohybuje trošku jinde. :-) Děkuji. M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hráváme ve stodole Suška a Kocanda Kravsko. U Sušky pozor na komunikaci s majitelkou, hodně snoubenců s ní má špatné zkušenosti, my také, ale místo je to poměrně oblíbené a na samotě. Případně mě ještě napadá Bukovanský mlýn, ale ten je až u Uherského Hradiště. Na našem webu máme případně recenzi na Sušku. Každopádně až místo najdete, napište nám ohledně hudebníků či DJ :-) Pokud byste chtěla cokoli prodiskutovat, dejte vědět. Petr Knap KV-Production Majitel, DJ
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě Vinařství u Kapličky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! V Jihomoravském kraji je jedno místo hezčí jak druhé! Já osobně jsem už dlouho zamilovaná do Stodoly Suška! Najde se ovšem mnoho jiných míst, které mají hodně co nabídnout. Mnoho vinařství, statků nebo chat. Například i Stará pošta je úžasné místo! Pokud budete mít zájem, tak bychom Vám rády nabídly náš svatební vyhledávač. Najdete tam nespočet krásných míst na svatbu! Přejeme mnoho štěstí a doufáme, že Vám náš web pomůže při plánování svatby! 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kv_production zdravím můžu se zeptat co mileho potkalo i vas? Klidně fo zpráv.. Suška byl sen pro mě, ale vzdala jsem se ho dosti rychle..
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova my jsme zvazovali tu Kocandu - stejni majitele, ale nakonec jsme se taky rozhodli jinak. Ale nemuzu rict, ze by v komunikaci bylo neco vylozene spatne. Nejvic nam asi vadilo, ze v patky taky muzou mit svatbu, takze cloveku zbyde na nachystani rano v den svatby. To mi prislo nerealne. @michaelavw Jinak jsme jeste zkouseli Vinaratvi u Kaplicky - super rychla komunikace, Kadlcuv mlyn. Tam se podle me venku vejdete bez problemu. Kadlcuv mlyn je super v tom ze si zaplatite cely ten objekt a je tam i ubytovani pro cca 30 lidi. Pro zbytek neni podle me problem zajistit nejaky hotel v Brne, protoze je to v Marianskem udoli.
Odpovědět
Profilova fotka
@hajkovka ahoj, co jsem slyšela, tak oni jsou strašně milý při prvním kontaktu, při ukazování atd ale hned ti řeknou, že to je tam jak na běžícím pasu... Ale pak je to prý hrozný v den svatby, nemůžeš si ani posunout stůl... Plno lidi s nimi vede mimosoudní procesy, odmítají cokoliv uznat.. Jako byl to můj sen se tam vzít ale po přečtení tohohle vše jsme dali okamžitě ruce pryč.. Myslela jsem, že se něco změnilo třeba, ale vypada to ze nic, minimálně to, ze to berou na peníze a ne na kvalitu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?