Svatební obřad na Janohradě

Profilova fotka
Máte někdo zkušenosti s obřadem na Janohradě? Nechtěla bych totiž svatbu u nás na matrice a tak hledám jiná vhodná místa. Jsme z Hustopečí u Brna. Nechceme jezdit někam daleko. Viděla jsem pár fotek z obřadu na Janohradě a zdály se mi hodně tmavé, tak nevím, jestli to bylo jejich fotografem, nebo jestli jsou z tama opravdu tmavé fotky (nedostatek světla, tmavé místnosti). A jak je to s obřadem mimo místo trv. bydliště? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Vim o dvou holkach, ktere tam budou mit ted v lete svatbu, je to svitici a zuzana13, ale asi sem moc casto nechodi (maji celkem malo prispevku) psala jsem s i s nimi, protoze me Janohrad taky zajima ohledne te temnosti nevim, kopiruju, co jineho jsem se od holek dozvedela: spadaji pod obecni urad v Podivine delaji 4 svatby v sobotu, takze od rana a posledni pro vetsi svatbu je 11:15 Poplatek za svatbu je v Podivine 1600,- a na hrade dalsich 2000 Kc
Odpovědět
Profilova fotka
poslední svatba je v 11:15? My bysme chtěli svatbu až odpoledne. Takže jestli tomu dobře rozumím, tak bysme za svatbu dohr. zaplatili 3.600,--? to se mi zdá docela hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky chtela odpoledne, ale obe mi potvrdily, ze ohledne casu jsou nesmlouvavi, jen sobota dopo s temi penezi mi to neni uplne jasne, ale predpokladam, ze 1600 je za to, ze ani jeden z vas neni z podivina a 2000 za hrad jako specialni misto
Odpovědět
Ahojky, my mame svatbu na lednickem zamku a z Janohradu jsem nejake fotky videla i tady. Bylo to az nekde na posledni strance. Nejake fotky ma i fotografka Marketa Uhlirova na svych webovych strankach.
Odpovědět
Ahojky holky, tak vidím, že sem moc nechodím. :-D Čeká nás Janohrad už za týden, tak pak Vám třeba poreferuju, už se těším. Ale je fakt, že ty dopolední termíny jsou šibeniční, my jdeme na řadu 10,30 hod a pořád mám hrůzu, že když musím vstát před pátou, že po obědě odpadnu únavou. 8-( Taky je blbý, že když chcete větší svatbu tak naskládat k janohradu víc aut nebude jednoduchý. Tak se zatím holky mějte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já měla svatbu na Janohradě, měli jsme v 10:30 a vše jsme v pohodě zvládli. Ráno jsem vstávala v 6 hodin, a šlo to jak po másle, jsem z Brna a i ta cesta byla v pohodě. Poplatky jsou přesně tak jak psala mishabv, je to docela hodně, ale můžu říci že to opravdu stálo zato. My máme fotky tmavé, ale je to jen proto, že si naše fotografka zapoměla zapnout blesk :-S , vyšlo nám krásně počasí tak se vesměs fotilo venku a fotky jsou super!!! Z mého pohledu tedy vše super (až na malé fopa s profesionály:) ) a přeji Vám at vše klapne jak si přejete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
svitici, doufam, ze se te nedotklo, ze pisu, ze sem asi moc nechodis ;-) na tvoje fotky ze svatby se uz moc tesim :-) kely, diky za tvou zkusenost, tvoje fotky jsem prohlizela a taky ukazovala priteli, aby si dokazal predstavit janohrad (je z prahy)
Odpovědět
ahojky mishabv, v pohodě, mě se dotkne máloco. Tak mám svatbu na janohradě za sebou, a myslím, že to probíhalo stejně jako u Kely. I přes předpovědi počasí nám vyšlo aspon na obřad krásné počasí. Fotky zatím nemám, fotil nás jen kamarád, tak jsem zvědavá. ale i přes trochu měkší zeminu v parku před janohradem jsme se vyfotili asi všude kde to šlo a napadlo nás. Samotný obřad paráda, za ty prachy to fakt stojí, jen moje zlatíčko řeklo ano tak potichu, že se divím že mu to uznali. Píšu hekticky, ale jsem ještě plná zážitků. Co nejdřív dodám fotečky a třeba napíšu ještě víc. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
ahojky děvčata, jsem tu nová, nejsem z Břeclavska, ale obřad chci mít na Jonohradě. Myslím si, že fotky se dají udělat fajn i když není dostatek denního světla. Mimojiné musím uvést na pravou míru informace, které jsem obdržela v Podivíně na Matrice: poplatek 1600,-Kč na úřadě a v den obřadu na Janohradě 3000,-Kč Janohrad mám už jasný.. jen prosím, neměla by jste některá tip na dobré ubytování a hostinu cca pro 15-20 lidí v okolí ? Nechci velký hotel, rada bych něco útulného, s dobrým přístupem....prostě zachovat rodinnou atmosféru. Na Hraničním Zámečku jsem nepochodila s mým malým psím mazlíčkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Culinko, my budeme mit hostinu v unoru v Breclavi U Doubku, napis mi proberem to
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?