Svatební hostina ve Zlíně. Prosím o tipy, kde ji udělat

Zobraz úvodní příspěvek
Pěkně prosím dejte mi nějaké tipy kde může být ve Zlíně svatební hostina - cca 45-50 lidí. Moc děkuju :-)
Odpovědět
těsně před rekonstrukcí UNO jsem tam byla také na svatbě (naštěstí to nebyla moje..). Bylo to v létě, vedro hrozné.. přijeli jsme asi dříve z obřadu a čekali a čekali než nás vpustí dovnitř... nepustili.. dožadovali jsme se aspon pití, prosilli a prosili... senioři skoro kolabovali...pivo nosili asi jedno po 15ti minutách - obsluha ho neuměla ani načepovat... neochota šílená!!! ještěže novomanželé se zrovna fotili na Lešné, jinak by jim to bylo určitě líto :( v průběhu odpoledne jsem x-krát prosila obsluhu aby pustili klimatizaci, nevyhověli mi, vždy tvrdili, že dávno jede a přitom pořád otvírali dveře... no, nevím, jak je to tam teď, ale bylo to fakt šílený zážitek..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj holky, my plánujem svatbu na 28.9.2013 a byla nám doporučena restaurace U dvou slunečnic, byli jsme se tam podívat a mají salonek až pro 74 osob takže je hodně prostorný a bude se pěkně tancovatemoticon. Za pronájem se neplatí nic, takže jsme nad míru spokojeni. Webovky mají název restaurace.cz, kdybyste se chtěli podívat..
Odpovědět
A zákusky, pivo, víno můžete mít vlastní:) u těch slunečnic jak se tady někdo výše ptal:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Taky jsme měli svatbu na Unu protože Vranik už byl plný a uprimne musím říct ze za ty peníze mě to hodně zklamalo. Na to, ze si hrají na x hvězdičkovy penzion, za nami nikdo nepřišel, když dosel limit na alkohol, aby se zeptal co a jak (byli jsme tak domluveni) a normálně nám začali kasirovat hosty za vino. Skoda ze jsem se to od hostů dozvěděla až týden po zaplaceni 😕😳nemela jsem slov.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?