Svatební hostina v Roztokách u Prahy pro 45 osob

Nevíte někdo prosím o nějaké ne příliš drahé restauraci v Roztokách ? ? ? Vdávám se v Roztockým zámečku a hledáme místečko na hostinu. Počet osob 45. Děkuji za odpovědi ! ! !
Odpovědět
Profilova fotka
no o nějaké levnější nevím, pokud vím,tak tam je to všechno celkem dost vysoko cenově posazené... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, bydlím ve Velkých přílepech, my jsme měli v myslivně u Svrkyně hostinu ,a nemohu si to vynachválit, bylo to super, známý byl kuchař, no prostě bomba, pak hodně dělají u nás na špejcharu jestli ti to něco říká, kamarádka měla 70lidí a platila 50tisíc, když vemu že tady teda kde mi jsme měli hostinu se vším šudy pro 70lidí tak nás vyšla na 25000,- a to fakt nekecám
Odpovědět
Ahoj koukni se je to kousek od Berouna,ale dálka to není a svatba tam byla jako v pohádce a vyšlo nás to na docela levné peníze,bylo nás kolem padesáti a platili jsme něco kolem 25 tisíc + k tomu ubytování
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Ahoj, v Roztokách bydlím a nic se mi nezdá příliš drahé. Alexandra se mi ale nelíbí...tam se to zaseklo na začátku devadesátých let, Kolinba je hezká i v nádherném prostředí - s teráskou na léto - ale je zas dost malá - podle toho kolik chcete mít lidí. A Akdemic má myslím velký salonek a vaří moc dobře - ale zas to není nějak extra hezké prostředí - na náměstí. Bývala restaurace přímo v zámečku...to byla paráda...ale ta už bohužel nefunguje:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nedávno mi na jedné diskuzi doporučili restauraci U Hřiště v Žalově. Je u toho hezké hřiště, dá se sedět venku i vevnitř a prý byla dotyčná velmi spokojená. Měli až 70 lidí. S přítelem o té restauraci taky uvažujeme. Byli jsme tam 2X na jídle, je pravda, že jim to trvalo skoro hodinu, ale bylo to někdy ze začátku, tak je možný, že se to zlepšilo. No, uvidíme, máme číslo na majitele a v neděli se tam jdeme pozeptat a vyzkoušet kuchařovu rychlost. I když na hostině to může být jedno, stejně to musí připravit dopředu. Necháme se překvapit....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?