Svatební hostina v Litoměřicích a okolí. Víte o místě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty a novomanželky, chtěli bychom mít svatbu v červnu nebo v červenci v Litoměřicích. Nevíte o nějakém vhodném místě na svatební hostinu pro cca 20 hostů na oběd a cca 40 hostů na večer (tanec, grilování.)? Může jít i o 2 různá místa na oběd i na večer... V Litoměřicích nebydlím, takže moc děkuji za nápady :-)
Odpovědět
1
2
Ahoj Filipovi, precetla jsem si na diskusnim foru, ze jse meli svatebni hostinu ve Lhotsku. Prave s nimi jedname, moc se nam tam libi, ale je tu jedno ALE. Chtela bych se zeptat na Vase zkusenosti. Byli jsme tam pred 14 dny a posilali hned 2. den nasi predstavu pro vytvoreni kalkulace, ale pan Kopriva, ktery s nami jedna neni schopen 14 dnu mi poslat zept kalkulaci. Uz jsem mu asi 4x volala a kazdy den rika, ze to vecer posle a nic, tak cekam 3 dny a zese volam a to same se opakuje. Bojim se, jestli bude ke vsemu takhle nezodpovedne pristupovat, ze to nebudu radsi riskovat. Moc prosim, jestli mi muzete napsat Vasi zkusenost.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj lenulkak: taky jsme meli v zari oslavu ve lhotsku a taky jsme z pocatku, co se tykalo priprav byli z chovani pana Koprivy trochu rozpaciti, uz jsme i vymysleli nahradni plany, protoze se nam chovani nelibilo, taky na nas nemel porad cas apod. Ale ve finale bylo vsechno super, jidlo vyborne... bez zadne komplikace. Ono to pak je i prijemny zjisteni, ze do posledni chvili nevite jestli vsechno klapne a ono fakt klapne. :-) .. ale stejne jako Vy jsme tapali, jen kvuli spatne komunikaci.
Odpovědět
My to budeme mat v Kolibe, vsetci zamestnanci, s ktorymi sme sa stretli, boli extremne ochotni, pani manazerka dokonca ze nam pomoze so zhananim kapely, kvetinovej vyzdoby, spravila nam cenu na hotel a alkoholicke napoje.....poradila kde zohnat transfer z letiste, torty, no proste super zazitok. Prvy dojem na jednicku, tak hadam nesklamu.....podla referencii su fakt dost dobri, a prekvapila ma aj cena zradla na osobu....asi 500 plus 500 drinky :-) to je super nie?
Odpovědět
U mě vede hotel Memorial v Terezíně ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Moc se mi líbí, jak mluvíte o Lhotsku, jenom než o něm začnu na uvažovat a jeli bychom se tam podívat. Můžete mi prosím, někdo napsat, zda se tam vejde přibližně 100 lidí a vyspí tak 80. Děkuju
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Zdravím ženy, máte některá z Vás zkušenosti s pořádáním hostiny na: 1) Marina Labe, 2) Na Statku v Chudoslavicích, 3) v Motorestu v Nučnicích? Chtěla bych jedno místo z uvedených tří a zajímaly by mne reference....?? ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj vam vsem :). S pritelem se chceme take brat v Ploskovicich. Termin jeste nemame, budou se vypisovat na podzim tohodle roku. Samozrejme hledame hospody, nebo pronajem salu kolem zamku a nebo v Litomericich. Bude nas dost :D. Cca kolem 55 lidi. Chci se vyhnout tradicnimu obedu a chci rovnou jakoby raut a posezeni :). Mohu se vas zeptat, na kolik vas hostina cca vysla a co všechno jste v tom od personalu meli zajistene :) ?? Jak jste resili ubytovani hostu ? Hradili jste jim to a nebo sdelili, ze je moznost ubytovani (které jste zajistili), ale každý si to podle svého uvazeni hradi sam :) ?? Moc dekuju za všechny odpovedi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andie87 Ahoj, my jsme místo hostiny vybírali hodně dlouho a nakonec jsme se z praktických důvodů rozhodli pro Kolibu. Její pověst byla taková různá, tak jsme se báli, ale nakonec jsme byli moc spokojeni. Slečna Dominika, která má pořádání svateb na starosti, vyjde ve všem vstříc, lze domluvit téměř cokoliv. Ubytování také není problém a v rámci Litoměřic je za slušnou cenu. Nejvíce byli hosté nadšeni z možnosti sedět jak vevnitř, tak venku. Celkově je prostředí pro pořádání svatby ideální - viz naše fotky ;) My jsme měli klasický oběd a večer raut, ale ani samotný raut, doplněný případně o grilování by neměl být broblém. Cena za raut byla 300 Kč na osobu, ale složení rautu by mělo jít případně upravit... Jestli se chceš na něco zeptat, klidně mi napiš zprávu, odpovím...
Odpovědět
Profilova fotka
@andie87 Dobrý den, můžu vám nabídnout služby Hotelu Vavřinec v Roudnici nad Labem. Je to sice dál než do Litoměřic, ale určitě stojíme za uvážení. Máme v hotelu velký sál s barem, letní terasu, kde je možné grilovat. Pokud byste chtěla, můžeme se sejít na schůzce, kde si vše prohlédnete a probereme Vaše představy. Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Moc dekuju za reakce :). HotelVavrinec - dekuju za nabidku, ale ja se chci drzet tech Litomeric :).
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?