Svatební hostina a ubytování na Kutnohorsku

Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu zase s prosbou. Potrebovala bych doporucit nejaky dobry hotel nebo restauraci na svatebni hostinu pro ca. 50 lidi, z toho 15 s noclehem. Vite o necem? Jsem sama z Kutnohorska, ale jelikoz ziju uz delsi dobu v zahranici, nemam aktualni prehled :-( Potrebovala bych hotel nebo restauraci, ktera ma trosku uroven, ne nejakou putiku. Diky
Odpovědět
Ahoj, já bych ti doporučovala penzion u Kata, je to tam příjemné, super obsluha a možnost noclehu. Osobně jsem tam sice svatbu neměla, ale známá si to nemohla vynachválit. My tam teď děláme oslavu 70.-tých narozenin, taky s noclehem a přístup je profesionální!!! Samozřejmě pak můžeš investovat do hotelu Mědínek, ale to se mi zdá zbytečně drahé. tady je to velmi pěkné a na vysoké úrovni. Hlavně ale nezapomen na včasnou rezervaci.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj renat, diky za tip, podivam se na www stranky
Odpovědět
V pohodě, ať ti to vyjde a něco seženeš.
Odpovědět
ahoj,taky hledáme restauraci na svatbu,ale spíš na Kolínsku,protože jsme z Kolína.ale svatbu budeme mít ve Vlašském dvoře,takže ani Kutná Hora na svatební hostinu není pro nás zapovězená. takže budu taky ráda za tipy. Jinak známá měla vloni hostinu v restauraci U Karbanů v Přítokách a byli velmi spokojení.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
slunicko77 • Včera v 18:30 Ahoj holky, prosím o radu v jaké restauraci uspořádat svatební hostinu v Kutné Hoře? Díky moc blondata.sestricka • Dnes v 08:45 Zkus U Kata. Hodně se tam pořádají svatby. Je to taková stylová restaurace. nevím, jestli znáš. Já tam tedy nikdy nebyla, znám ji jen s doslechu. Také jsem se pídila po něčem v KH, ale nevybrala jsem si..... mala_viki • Dnes v 08:49 jj U Kata je to opravdu skvělé a dokonale tam vaří. Dobře to vypadá i U Kamenného domu je tam moc hezký salonek a vaří taky báječně. Nevejde se tam, ale tolik lidí jako ke Katovi. Jinak hodně záleží na tom, co od té restaurace čekáš v KH je jich opravdu hodně
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?