Svatba v Řecku

Zdravím všechny přítomné nevěsty a manželky 😊 Máte prosím někdo zkušenost se svatbou v Řecku, konkrétně Santorini? Případně svatbou přes agenturu YachtWedding? Předem moc děkuji za odpověď a přeji nádherný den ☀️
Odpovědět
@mishaprochazkova Ahoj, my tam máme svatbu za tři týdny, agenturu jsem nejdříve poptala, ale pak jsme se rozhodli zařídit vše sami 🙂 Kdybys chtěla s něčím poradit, určitě se ozvi 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@mishaprochazkova Dobrý den, našla jsem si zde vaše vlákno. Plánujeme neoficiální svatbu na Santoriny v září. Nemohu najít žádnou svatební agenturu, přímo tam. Mohla by jste mi poradit? letenky, ubytování zvládne sami, ale obřad a místo? prosím o radu Děkuji Adrea
Odpovědět
@andrea_vondrackova Dobrý den, já bych rada poradila, ale sama váhám 😅 nechala jsem si vypracovat nabídku u Yachtwedding a teď jsem ještě narazila na svatbavzahranici, ale zkušenosti nemám, zatím s nimi pouze komunikuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@mamle já bych měla zájem, rozhodli jsme se pro svatbu v ŘECKU a nemáte k tomu nějaké vaše poznámky a nebo nějaké tipy. Moc by mi to pomohlo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?