Svatba v okolí Velkého Meziříčí pro cca 100 osob

Profilova fotka
Ahojky všichni, už začínáme být dosti bezradní. Hledáme nějaké místo na svatební hostinu a raut, nejlépe s možností být i venku a grilovat, pro cca 100 osob. a tak maximálně do 20 km od Velkého Meziříčí.Moc vám děkuji za tipy.
Odpovědět
Tak to jedině obejet kulturáky v okolí.Z restaurací jedině možná Jablonov, tam mají kapacitu tak 90 míst, nebo hotel amerika http://www.hotel-amerika.cz/index.php...
Odpovědět
Profilova fotka
@ilonkaseda amerika je hodně drahá.... Ale slyšela jsem chválu na asi restauraci U Harryho v Blízkově, nevíš, jaké je to tam?
Odpovědět
@marlenkaxx Tak tam slavil padesátiny můj strejda.No vidíš,na to jsem úplně zapoměla.Vím,že svatby se tam dělají taky.Určitě za podívání to tam stojí.
Odpovědět
Profilova fotka
@ilonkaseda A jaké to tam bylo? A nevíš náhodou kapacitu? Nám se totiž nakonec změnil počet osob na 89.
Odpovědět
@marlenkaxx Myslím,že tam měl tak cca 70 lidí.Bylo teplo a hodně jich sedělo venku.Sice strejda negriloval, ale myslím,že by to bylo bez problémů.Na kapacitu by si se musela zeptat,ale odhaduji,že by se tam tolik lidí mohlo vydat.Pivo a nealko tuším měli od nich,vše ostatní pití vlastní. Ale i toto je možná na domluvě. Prostředí,není žádný přepych, ale hezké to tam co si pamatuji celkem bylo.Pamatuji se, že tam pár lidí přespávalo, ale taky netuším kolik pokojů tam mají.Asi bude nejlepší,když tam zajedete osobně.
Odpovědět
Profilova fotka
@ilonkaseda jasně, ale děkuji moc informace, moc mi to pomohlo...
Odpovědět
@marlenkaxx Není zač.Je tam i kuchyně s nádobím.Oni tenkrát měli gulášek,pomáhala jsem roznášet.Talíře atd. byly půjčené od nich. Ale je to už tak cca 4 roky tak podrobnosti taky už nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
@ilonkaseda a nemáte na ně náhodou kontakt?
Odpovědět
Našla jsem toto,je tam číslo telefonu.Případně pokud budeš potřebovat tak zavolám strejdovi http://www.blizkov.cz/old/-class=6.htm
Odpovědět
Profilova fotka
@ilonkaseda tak náš termín je na Blízkově už obsazen :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Když Blízkov, tak proč ne kulturák? U Harryho je to dost malý.
Odpovědět
@marlenkaxx Tak to je škoda.Ale jak píše Antoinet.pro tolik lidí bude možná lepší nějaký kulturák, těch je v okolí Meziříčí dost.Konkretní tip ale nemám
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@antoinet @ilonkaseda Tak kulturák nás taky napadl, ale v zádném není i venkovní posezení a možnost grilovat prase apod.
Odpovědět
Profilova fotka
S venkovním posezením mě žádný nenapadá, ale třeba ve Vídni ho mají na návsi u rybníka, tak aspoň děti můžou volně běhat venku a dospělí kouřit. Jinak jsem nikdy nepochopila, proč by u té slávy s nóbl šaty mělo být opékané prase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ... no mě napadá jedno je to tam moc krásný, ale je to 33 km od Velkého Meziříčí. Takže více než chceš.Vinařství Sádek v Kojeticích na Moravě. Nebyli jsme tam sice na svatbě jen na víkend s vínem, ale je to tam moc krásný. Venkovní terasa až pro 130 osob. Možnost grilování selat, masa, kýty. Kousek asi 500m nad hotelem je hrad Sádek pěkná procházka, kdyby se někdo chtěl protáhnout a navíc je to hned u vinic takže nádherné prostředí. Takže i fotky by byly super. Bohužel nevím jak ceny takovéto akce, ale jídlo mají dobré. Víno také pokud máte radši suchší. Tak mrkni, ale je to dále. Tak uvidíš je to jen tip.
Odpovědět
@marlenkaxx Ještě mě napadl sál v restauraci Nový svit.. Osobní zkušenosti nemám, takže vůbec netuším zda je tam i možnost venkovního posezení,ani kolik se tam vejde lidí,či zda je možné si domluvit, že se něco vezme od nich a něco třeba ve vlastní režii.Ale za zeptání nic nedáš http://www.novysvit.cz/restaurace/ind...
Odpovědět
Profilova fotka
@ilonkaseda Tak tam měla svatbu moje kamarádka, mají sál jen pro 60 osob, za jídlo na hostině chtěli 500,- na osobu a venkovního nic nemají. Se snoubencem nás napadla ještě Záseka, tam je rekreační středisko, ale mají už plno. Hlavně, že mi všichni říkali, že to stačí zařizovat až půl roku předem...
Odpovědět
A co v Petrávči, mají tam malou hospodu s venkovním posezením dole a nahoře je sál. Nevaří se tam, museli by jste si domluvit catering jinde. :) U budovy je fotbalové hřiště, tenisový kurt a kolotoč.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?