Svatba, restaurace Florián Ostrava - Proskovice 2012

Profilova fotka
Ahojte, prosím, máte nějaké zkušenosti s touto restaurací?? Nebo máte dokonce zde někdo zamluvený termín na hostinu?? Děkujiza odpovědi
Odpovědět
Dobrý den, my tam budeme mít svatbu 23. 6. ZATÍM JSME MOC SPOKOJENI MAJDA
Odpovědět
Profilova fotka
@neunermagdalena A Jaké podmínky tam mají ohledně jídla a pití.....? Já tam byla před 4 roky naposledy a od té doby se to tam podle fotek změnilo. Děkuji za info
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, osobně zkušenosti nemám, ale slyšela jsem, že jídlo nic moc. JInak Florian je moc hezký.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mi velmi líbil, přes tel nám řekli, že si musíme koupit 1 dc tvrdého alkoholu na osobu a jinak si tvrdý alkohol včetně vína přinést, dále uvidím, dnes máme domluvenou schůzku
Odpovědět
přesně přesně takové máme podmínky, a jinak mám echo, že pan kuchař je moc šikovný, takže věřím, že tam bude i všem chutnat a navíc podle mě mají hodně dobré ceny. a jaký máte termín?
Odpovědět
@petralaura JO? my tam byli v sobotu a řekli nám, že jestli nemáme rezervaci, tak vůbec nemají místo a pak jsem byla úplně náhodou svědkem toho, jak nějaký host i šel najít kuchaře, a hrozně mu jídlo chválil...takže kdoví...třeba to byla náhoda..
Odpovědět
Profilova fotka
@neunermagdalena tak již po schůze, syn pana majitele byl příjemný, tak tvrdý alkohol, víno, ovoce, dorty muzeme vzít sebou, jinak od nich. Salónek vypadá suprově, je tam dost místa, jak na sezení, tak i tančení a ceny se mi taky zdají dobré!!! Budeme mít obřad dne 14.7.2012 na zámečku ve Staré Vsi nad Ondřejnicí, tak taky kousek. Líbí se mi i že ta restaurace je celkem od civilizace, pěkné prostředí :-). Akorát jsem se zapomněla zeptat, zda si můžeme přinést přípitek nebo od nich, nevíš?? A kolik vás celkem bude? Nás okolo ´25 lidí+6 dětí na oběd a večer 10 kámošů.
Odpovědět
Profilova fotka
@neunermagdalena třeba už je jiný kuchař, netuším...
Odpovědět
@pujolka no my máme právě celkem problém nás je totiž 50 na hostinu a večer kolem 80 :p ale prý se vejdeme do toho nového salónku a přípitek jsme ještě neřešili, ale asi vezmeme od nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to vlezete, ten salonek je fakt velký, hlavní stůl pro rodinu na oběd a večer si ostatní můžou sednout ke stolům, které jsou kolem a že jich tam je
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 letech
Ahoj, nemáte někdo novější informace o svatbě ve Floriánu? Hlavně by mně zajímaly ceny oběda a rautu. Díky :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?