Svatba narychlo v Praze na Staromáku. Poradíte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem nastávajícím nebo už spokojeným manželům... Prosím vás všechny o radu.. chtěla bych se vdávat za měsíc.. 1.12.2007 (přítel o tom úmyslu ještě neví) ;-) Představovala bych si to takhle: v sobotu ráno vyjedeme do Prahy, tam se ubytujeme v penzionu, převleču se, nějak dojedeme na Staromák, tam přestoupíme do kočáru (je jich tam pořád hodně) a ten nás zaveze před orloj.. kde nás bude čekat oddávající (vůbec nevím, jestli někdo bude ochotný) ten nás oddá (bez básniček, říkanek, housliček) a hopsneme zpátky do kočáru, který s námi udělá ještě kolečko po náměstí a šup, pár fotek nafotit (na Karláku, a tak) a pak zpátky do penzionu, kde bude připraveny pozdější oběd jen pro nás a pro svědky, budeme se bavit nevím jak dlouho a pak zalehneme v zaplaceném apartmá (my) a svědci ve svých pokojích. A v neděli tradááá zpátky domů. Co vy na to? Je to reálné na organizaci? Šaty moc neřeším, jsem zrovna těhu a za měsíc budu na konci 4.měs., takže ty budu vybírat až asi za 14 dní. Hotel se dá rezervovat hned přes mail. Hostina taky. Fotografku mám známou , jen aby měla volný termín. Spíš mám strach z toho notáře (či kdo to vůbec oddává) :) at má nekdo cas a je ochotný v zime nás oddat :) Děkuji dopředu všem za rady!!
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Sppring: no my cekame druhe v breznu, takze se svatbou klidne pockam, ale mas muj obdiv, a drzim palce at se necuka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
HOOLKY!!! takže!!! bavila jsem se ted s moooooooc príjemnou paní matrikářkou z Prahy 2!!!! fakt mě mile překvapila.. přemluvila mě na jejich kráásnou Novoměstskou radnici, termín 1.12.2007 mají volno v 11,30 hod. (coz jde) a strasně mi vykládala, že se tam berou taky jen páry se svědkama.. a že to schvaluje :) tak to mám rezervované a do 11.11. musím říct, jestli jo nebo ne :) takže ted jeste domyslet detaily.. a jeden velký detail: OZNÁMIT TO ZENICHOVI!! :))
Odpovědět
Profilova fotka
sppring: Moc Ti držím palečky, aby Ti to všechno vyšlo dle plánu a mimča na svatbě moc "nezlobila" :-) S tou Prahou 1 je to škoda, ale ten Staromák je fakt takovej divnej. Karlův most je na Praze 1, oba konce... Zkus Prahu 2 - http://www.praha2.cz/(ugnpfoqqpqskqcb... ty ženské tam byly celkem příjemné a vstřícné. Akorát tam budeš muset zajet podepsat papíry, bojím se, že tomu se nevyhneš, ale zkus se s nimi domluvit. Oddávají buď ve Viničním altánu (http://www.vinicni-altan.cz/1280/inde...), což je krásné místo uprostřed parku (ale nevím, jestli i v zimě), nebo na zmíněné Novoměstské radnici (http://www.novomestskaradnice.cz/), která je teď nově opravená a je před ní kašna, park atd. Sice kolem jezdí dost aut, ale ty na fotkách nebudou.
Odpovědět
Profilova fotka
sppring -gratuluju, ono je to vždycky jen o lidech, teď tím myslím ty úředníky tak ať to vyjde a hlavně ať ženich necukne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sppring: no vidíš, tak jsi mě ještě předběhla, tak to je fajn, že Ti tam vyjdou vstříc! Moji kamarádi se tam brali taky jen se svědky a s jejich dcerkou v náručí a fotky vypadaly moc pěkně. Ještě, kdyby jste měli oddávajícího - chlapa, ten je lepší než ženská (střídají se tam), moc hezky povídal!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak dlouho se čeká na pstýnky? :)) at vím, jak moc spěchat s tím žádáním o ruku :))
Odpovědět
Profilova fotka
a ty prstýnku budeš už vybírat s přítelem nebo ty budou taky překvápko? ;-) já ještě osobní zkušenost nemám, ale někde v jiné dukusi jsem četla, že čekali tak min. 3 týdnů, ale asi jak kde; teď ke konci roku, když nebývá tolik svateb, to třeba půjde rychleji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:)) neboj..už to mám promyšlené.. dneska 1.11. (měsíc před) ho požádám o ruku... :) 1.10. jsme měli výročí 3 roky.. tak ať to máme všechno k tomu prvnímu..dobře se to pamatuje :) Mám už napsaný text - žádosti :)) takže jak přijde domů z práce... tak to pak na něj vybafnu... jsem zvědavá na jeho reakci.. a tajně doufám, že řekne ano :) I když vím, že se tímto ochudím o snubní prstýnek... ale důležitější bude až ten Den D.
Odpovědět
sppring: držím ti pěsti, je to skvělý plán x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sppring: důležitější je, že se máte rádi, budete mít spolu děti a nějakej snubní prstýnek, co to je... hlavně aby všechno dobře dopadlo a dál jsme spolu byli šťastní!!!
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY!!!! .... po romanticke veceri pri svickach... a romanticke chvilce v postylce....si nasel na me "zádost"... precetl si to...chvilku nechapa.. pak jsem se ho zeptala: no vezmes si me? tak se jen smal... musela jsem otazku zopakovat... a pak rekl "ANO" .... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Takze vám všem přítomným oznamuji, že se budu VDÁVAT!!!! 1.12.2007!!!! JUPÍIIIIIII :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak to posílám gratulaci.
Odpovědět
Článek se načítá
Sppring, gratuluji!!!
Odpovědět
Tyyyy jo!!! Super!! :-) gratuluji!!
Odpovědět
Profilova fotka
Gratulace :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem... snad to bude všechno podle našich představ... :)
Odpovědět
taky mooooooc gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sppring: gratuluju!!!!!! To je naprosto super!!!!!!!! A když budeš potřebovat pomoct něco v Praze zařídit, napiš mi! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Posílám další info o vývoji ... : Tak dneska jsem obešla asi 5 svatebních salónů a nakonec jsem vybrala .. super cena a fakt pěkné šaty.. budu mít i korunku :) , kabatek, zavoj, a takovy obojek kolem krku...fakt super... Povedlo se mi i objednat fotografa.. děkuji BIGI za kontakt ;-) Ted jeste ve stredu najit prstynky .... a je to :) Jo, akorat nevim jakou kytku... libily se mi kaly.. ale ty se moc nelibi moji svedkyni :) tak budu jeste hledat inspiraci na netu....
Odpovědět
sppring: co se líbí nebo nelíbí svědkyni je přece fuk, ne? tohle je váš den, důležité je, co se líbí tobě...
Odpovědět
spring: jedním dechem jsem přečetla tuhle diskuzi a držím ti palečky ať ti to všechno dobře dopadne. ;-) Novoměstská radnice je super, vdávala se tam kamarádka a nemohla si to vynachválit. Kaly jsou moc pěkné. U kytky je důležité, aby pouze typově ladila s nevěstou a šatama. Na to co říká svědkyně se vykašli. V albech tu najdeš spoustu inspirace na květiny,tak si určitě vybereš ;-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?