Svatba na Petřínských terasách. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, prosim mate nekdo nejake skusenosti s obradem a hostinou na Petrinskych terasach. Byli jsme se tam vcera podivat a zda se nam to jako skvele misto pro svatbni den. Budeme mit asi 4O+ hostu, chteli bychom vecer opekat sele, nic formalniho. Moc dekuji za prispevky!Jana
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
tak jsem s nad vse s nima domluvila..dojdu tam v unoru.Mate uz rozmysleny menu?
Odpovědět
Profilova fotka
Pf.. moca moc dekuji za informace, uz se hrozne tesim az to vypukne :-) mej se krasne!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pf...moc a moc dekuji za odpoved, uz se nemuzu dockat az to vypukne :-) mej se krasne!!
Odpovědět
Profilova fotka
pf..moc dekuji za odpoved, uz se nemuzu dockat, az to v cervenci vypukne. V sobotu mam schuzku s panem Hermanem (provozni). doufam, ze bude dobre spolupracovat..mej se zatim krasne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Klaras, co vim tak pivo Krusovice 45KC a nealko je za podobne ceny. Menu jsem vybrala verzi E, vecer bychom chteli opekat sele. Myslim, ze to nebude zadny problem. Hostinu bych rada na terase...Pry te nechaji slavit az do rana, kdyz se domluvis predem. PS. nejak jsem nezaregistrovala tu druhou stranu a stale se divila kde jsou me prispevky, ups :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj..diky ja jsem ty ceny taky uz nasla..vino a slivovici budeme mit svou...jinak jidlo resime..jinak mame zamluveny prefektar a terasu( ale ne myslim celou)..tak ze obed vevnitr a pak venku..jeste nevim co na raut..
Odpovědět
Ahoj holky, mohly byste mi prosim poslat rozpocty a nabidky co jste dostaly do IP? Dekuji. Petrinske terasy se mi take libi, neb mi prileti par hostu z manzelovi strany take ze zahranici. Kdybyste mely jeste jakekoliv typy, prosim dejte vedet.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj..kdy bude svatba?posli mi tvuj email a poslu ti to..
Odpovědět
Ahoj,rozhodujeme se pro hostinu mezi terasami a nebozízkem. Máte prosím některá z Vás možnost např. cenového srovnání. Velice děkuji za pomoc
Odpovědět
Profilova fotka
ardilla:Já jsem měla svatbu na Nebozízku a můžu opravdu jen doporučit.Perfektní ve všech směrech.Jídlo mají fantastické ale jaký je rozdíl v cenách bohužel nevím.
Odpovědět
plysacek: vic a vic se priklanime k nebozizku. Navic bychom se radi vzali venku (kde je k Pánu Bohu bliž než pod širým nebem? :-) ) a viděla jsem, že i vy jste se brali venku. Bylo to prilis komplikovane zarizovani ú co se tyce ochoty matriky, dekorace atd) velice dekuji. PS: album mate nadherne!
Odpovědět
Profilova fotka
ardilla...i na petrinach se muzete vzit venku.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Plysacek a Ardilla, take bych chtela obrad venku. Muzete mi zaslat vice info o Nebozizku a obradu venku, atd. treba do IP. Diky. Cekam....:)
Odpovědět
Birdie: Bohuzel nevim jak se pise do IP- =-) kdy se chystáte brát?
Odpovědět
Ardilla, klikni na tu obalku se sipkou u meho prispevku a to je psani do IP. Dekuji za vsechny info a tipy!
Odpovědět
Holky, asi vyhraje ten Nebozizek, Petrinske terasy mi vubec neodpovedeli! :-( Nabidli nam tam pianistu, ale stejne jeste premyslim, mate kontakt na nejakou dobrou kapelu v PH a vite kolik si uctuji?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj..to se divim..mne odpovedeli hned..zkus tam zavolat..ale jinak hodne stesti :-)
Odpovědět
Klaras: Myslim, ze jste je zavalili uz pozadavky, tak nemaji na me cas ;-) To byl pouze vtip. Zkusim, pa a dik
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
skvělé místo!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Někdo, kdo se tam letos chystá? :-)
Odpovědět
Ahoj , my tam budeme mit v cervenci pouze hostinu a posvatebni party .Svatbu ve Vinicnim altanu .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
@market.sik Ahoj, budete mit hostinu a party na terase nebo v ty kolibe? A rezervovali jste si celou cast? Moc se mi tam libi, tak zjistuju, jak jsou podminky a kolik by to tak asi stalo na osobu.. podle predbeznyho seznamu, ktery jeste musime (proste musime!) proskrtat je nas hodne pres sto :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@gaabuskah haha, mame upne stejny problem! Asi to bude hodne drahe ...:-/
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?