Svatba na louce bez party stanu

Nevěsty,mám dotaz.Jiz jsem se tu zmiňovala,majitelka nám nečekaně zdražila o odstranění prostor louku,kde měl stát party tam. Máme jako zázemí hájenku plus jsme chtěli stan pro 60 lidí,ale nechtějí se nám dávat takové peníze navíc.Myslize,že Kdyz na louce nebude stan,bude tam hodně chybět?
Odpovědět
Profilova fotka
No to záleží na kapacitě té hájenky - zkrátka představ si, že bude celý den lít. Bylo by to ok i bez stanu - v hájence je místa dost (tu chvíli na obřad venku lidi pod deštníky přežijí), nebo byste se jen tísnili v nějaké pidimístnosti a koukali na sebe? Kamarádi měli svatbu koncem června (před pár lety) a bylo skoro celý den hnusně, zima a pršelo. Sice taky měli zázemí v přilehlé horské chatě, ale tam to bylo dobré tak na přespání, ale ne na svatební juchání, bez stanu by se to neobešlo (měli jej). Ale zas na spoustě svateb, kde jsem byla, se většina věcí odehrávala uvnitř a na počasí nebyla nijak zvlášť závislá. Tak jde o to, jak jsou koncipované ty prostory u vás...
Odpovědět
Díky,máme louku na obřad a na posezení,jinak bude ještě nachystán stůl vevnitř,je tam poměrně dost velká místnost pro 60 lidí.Me ten stan dělá právě i atmosféru může se nazdobit,a kdyby bylo vedro nebo lehce poprchalo dá se sedět tam a ne vevnitř.Jen se nám nelíbí jednání majitelky,a nechtěla jsem ji to platit,jak si usmyslí chvíli před svatbou.Dikx
Odpovědět
@jana17721 děkuji za názor,ve čtvrtek tam jest jedeme,tak uvidíme jak to domluvíme
Odpovědět
@jana17721 dobře ,diky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?