Menu Forum

Svatba květen 2012 Praha a tip na místo. Poradíte?

8. říj 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
123029480
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
123029480
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, nikdy bych nevěřila, ale i já se od pátku řadím mezi ty, co budou asi velmi rády hltat jakékoliv rady a doporučení kolem plánované svatby ... takže SOS prosím o radu a tipy pokud jde o místo, na obřad nás bude cca 100 - 120, na oběd cca 55 - 60 a na večerní hostinku asi kolem 90 - 100 a to Praha/ okolí, ideálně směr západ/ jihozápad. Představa je buď vše na jednom místě nebo (a to je asi preference) obřad + malé pohoštění a následně přesun někam na oběd a večerní hostinu ideálně i s ubytováním pro některé hosty. Prosím o tipy ... ideálně místa s mokrou i suchou variantou. Předem díky, všem plánovačům hodně štěstí a samozřejmě jen to nej do společných let. XXX
2. říj 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
4. říj 2011 ve 12:23 • dana_23
fotoportrét
fotoportrét
ya
Registrovala se 19. června 2011 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
ya
Registrovala se 19. června 2011 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj, chtěla bych se poradit, jestli nemáte někdo tip na místo v Praze či okolí - pěkný kostel (nejlépe v přírodě a vůbec nejlíp evangelický) a nějakou větší zahradu s mokrou variantou - tedy bez restaurace, jídlo a pití si budeme zajišťovat sami formou garden party... nemáte dobrý nápad? emoticon
8. říj 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí