Svatba - Horní Počernice Čertousy

Ahojky nevěsty a budoucí mladé paničky, jelikož jsem po celou dobu příprav čerpala nápady zde na stránkách a díky nim jsem objevila místo pro svůj Velký den - ráda bych se podělila o zkušenost. Čertousy jsou opravdu dokonalým místem pro svatbu ať už menší a nebo větší, vše se dá domluvit v jednom místě (žádný přejíždění). Paní Alberovská je opravdu člověk na správném místě, milá, usměvavá a vstřícná...nic není problém....výzdoba byla úžasná, personál byl taky skvělý, všichni nás s úsměvem obsluhovali až do ranních hodin...opravdu jsem ze srdce ráda, že jsem si vybrala tohle místo, protože na to budeme vzpomínat opravdu až do konce života :-D Jsem celkem zvědavá jak dlouho mě bude bavit prohlížet si svatební fotky ( ale hned tak mě to nepustí :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
Je dobre , ze jste si to tam uzili :-) take jsme tam byli spokojeni :-D hezke fotky, sluselo ti to!
Odpovědět
Děkuju, byla to vážně pecka ;-)
Odpovědět
fotky vypadaji super,....jsem rada,ze Certousy chvalis,protoze o nich vazne uvazujeme,...Muzu se zeptat,jak jste byli spokojeni s jidlem???
Odpovědět
Jé,tak to jsem ráda,že slyším chválu :) My tam máme svatbu v září, moc se těším. Už od začátku jsem nadšená:) Z celého prostředí a i přístupu paní provozní.
Odpovědět
@zuzkakominova Jídlo bylo opravdu moc dobré, všichni si to moc pochvalovali. Po pravdě, měli jsme celodenní raut, ale já měla jen pár řízečků a kýtu, vždycky když jsem šla okolo, tak jsem něco popadla do ruky, nebyl čas :-D Za to pití jsem nezanedbávala. Každopádně, co jsem měla bylo moc dobré a ostatní si to taky všechno chválili :-D
Odpovědět
@kristyn86 Paní provozní je opravdu skvělá - vše šlapalo jak na drátkách bez zádrhelu (teda já o žádném nevím) :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?