Svatba 2012, Pardubice-Kuňka. Co ostatní Pardubičandy?

Zobraz úvodní příspěvek
AHoj holky tak jsem netrpělivě očekávala spuštění na pardubickém servu rezervací online a jsem těžce zklamaná, chtěli jsme svatbu v květnu 25 a ejhle na Kuňce tento termín ani nevypsali, vypáčila jsem to s velmi "příjemné" paní matrikářky...no a teď tápám co dál....pocházím z HK a v okresu Pardubice jsem krátce naplaveninou a přišlo mi symbolické zvolit na místo obřadu Kuňku, když se nám trčí nad barákem, ale datum se nám měnit nechce...takže teď tápu, zkusím ještě oslovit přímo Kuňku...a jak to máte vy Pardubičandy?
Odpovědět
@zmrz_lina aha. V něm jsme byli na svatbě kamarádů v roce 2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina - a jaké to bylo???
Odpovědět
@zmrz_lina Myslím že pěkné, jen na mě tam bylo asi moc prostoru :-) ale jinak jídlo i obsluha fajn!
Odpovědět
Ahoj, tak se přidávám do diskuze... Jelikož se mi líbí pardubická radnice, tak jsme se rozhodli pro ni. Co se týče Kuňky, když jsme se ptala známých tak s ní moc spokojení nebyli. Prý je tam málo místa na auta, takže někteří hosté si museli to vyšlápnout pěšky. Ale to my říkala známá, tak nevím. Na Kuňce jsem na svatbě ještě nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
@terka89 - my byli na Kuňce na dvou svatbách - 2010 a 2011 a je to jak říkáš. Nahoru smí jen tuším 5 aut, zbytek musí parkovat dole a nahoru jít pěšky. Obřad je naprostá rychlovka, i s nástupem svatebčanů a gratulacemi max. 20 minut :( A hlavně se mi to tam nelíbí organizačně - 10 minut před obřadem všichni včetně nevěsty stojí před obřadní místností a čekají, co se bude dít apod. Naprosto to postrádá tu atmosféru... Mně se teda nelíbí ani radnice (otázka je, jak bude vypadat po té rekonstrukci), proto jsme se rozhodli pro zámek...
Odpovědět
@zmrz_lina O zámku jsme taky uvažovali, ale nakonec jsme se rozhodli tak jak jsme se rozhodli, nebudeme mít moc hostů, teda aspoň co plánujeme tak to bude stačit, a navíc nevím jestli v září ještě na zámek berou. Vím, že kamarádka chtěla jít na zámek, ale řekli jí, že v dubnu se tam svatby nedělají.
Odpovědět
Profilova fotka
@terka89 - ono obecně pardubické matrikářky "překypují" ochotou :( Co vím, tak zámek od druhé půlky května do první půlky září včetně. Ale my budeme mít červen, takže jsme si mohli vybírat ze všech 3 míst.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?