Menu Forum

Svatba 07.06.2014 - hledáme místo pro hostinu, Kostelec

22. srp 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
venecek
Registrovala se 19. března 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 7. června 2014
fotoportrét
fotoportrét
venecek
Registrovala se 19. března 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj všichni, plánujeme svatbu 07.06.2014 v Kostelci a pořád hledáme místo pro svatební hostinu a také ubytování. Neví někdo o něčem???
Děkuji
2. dub 2014 ve 20:36  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kvetaszenkova
Restaurace a penzion Mlýnský domov
Květa Szenková PRO

Obřad a hostina - Region Praha - západ
7
fotoportrét
fotoportrét
kvetaszenkova
Restaurace a penzion Mlýnský domov
Květa Szenková PRO

Obřad a hostina - Region Praha - západ
7
 @venecek Který Kostelec myslíte? emoticon Obřad už máte zamluven?
3. dub 2014 ve 13:34  •  www.svatbyahostiny.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venecek
fotoportrét
fotoportrét
venecek
 No nezavazne ano, ale neni potvrzen. Kostelec nad Cernymi lesy. Vite o necem?
3. dub 2014 ve 20:03  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

Dobrý den.
Jsem mobilní DJ a kromě hudby dělám i nasvícení slavnostní místnosti v barvách, nebo odstínech dle šatů nevěsty. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí. Hudbu řeším dle přání. Pokud máte o mne zájem, mrkněte na moji stránku nebo na místní presentaci v sekci profesionálové. Pokud bychom se neslyšeli, přeji pohodovou svatbu a nekonečné množství štěstí.
DJ ZDENEK
3. dub 2014 ve 20:58  •  www.dj.707.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
petraberkova
Registrovala se 20. září 2013 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Hledání je věčné a nekonečné, ale i to je na svatbě a její výjimečnosti to zajímavé :)
fotoportrét
fotoportrét
petraberkova
Registrovala se 20. září 2013 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Hledání je věčné a nekonečné, ale i to je na svatbě a její výjimečnosti to zajímavé :)
 V Kostelci je hned několik restaurací, záleží na množství hostů, aby se vešli. Velmi dobrá je pizzerie hned na náměstí Smiřických, Zelený dům vedle je bohužel mimo provoz, restaurace Nostalgie u hrnčíře je nově opravená a je tam i pivovar. Pokud to má být na jednom místě i s ubytováním, možná by do určitého počtu ubytovaných posloužil právě pivovar, jinak vše se dá udělat přímo na zámku a to i za rozumné ceny, není to přeci jen místo obřadů, nebo mají plno? Kdyby cokoli nesedlo, ubytování je i v nedaleké Vyžlovce, hned u příjezdu z Kostelce je nalevo oranžový penzion. Jméno teď nevím, ale půjde určitě najít.
7. dub 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paulline_loli
11
Registrovala se 7. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
paulline_loli
11
Registrovala se 7. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @venecek Také plánujeme svatbu v Kostelci a rozmýšlíme se nad hostinou v Pivovaru nebo přímo na zámku. V Pivovaru to vychází finančně celkem zajímavě, na zámek je potřeba sjednat catering ....
8. dub 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrs_to_be
48
Registrovala se 15. června 2014 na beremese.cz. Přidala 296 příspěvků. Má 12 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mrs_to_be
48
Registrovala se 15. června 2014 na beremese.cz. Přidala 296 příspěvků. Má 12 přátel.
 @paulline_loli pokud mam spravne info, tak zamek muze zaridit vlastni catering... Pro koho jste se nakonec rozhodli a za kolik prosim? Take uvazuju nad timto mistem. Dekuji
5. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paulline_loli
11
fotoportrét
fotoportrét
paulline_loli
11
 @mrs_to_be
rozhodli jsme se pro hostinu v pivovaru, protože pronájem velkého sálu na zámku stojí skoro 30 000,- se vším všudy...i když to tam je krásné, tak vzhledem k tomu, že si svatbu platíme sami dva tak raději ty peníze dáme do jídla a pití emoticon
Pivovar ti pošle kalkulaci když jim napíšeš co chcete mít ...
7. črc 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kuliseks
5
Registrovala se 6. května 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 256 příspěvků.
  • Svatba byla 23. května 2015
    Kostelec nad Černými lesy, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kuliseks
5
Registrovala se 6. května 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 256 příspěvků.
 @paulline_loli Můžu se zeptat, co je v těch 30000,- počítané? Nějak se mi to nezdá, ale nechám se ráda vyvést z omylu emoticon
20. srp 2014 ve 12:36  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paulline_loli
11
fotoportrét
fotoportrét
paulline_loli
11
 Je tam zahrnut pronájem velkého sálu + DPH, pronájem přípravny + DPH ( na stránkách totiž avizují ceny bez DPH ), požární dohled, pojištění myslím, a pak pár hodin za pronájem navíc .... mluvila jsem osobně se správcem a přibližně jsme to takhle spočítali ....
21. srp 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kuliseks
5
fotoportrét
fotoportrét
kuliseks
5
 @paulline_loli Aha, moc děkuji. No my z toho důvodu budeme mít hostinu asi v Sále Smiřických, i když si nejsem jistá, jestli se tam v 60 lidech vejdeme nějak rozumně. Měli bychom, tak ještě uvidíme.
22. srp 2014 v 15:49  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí