Scháním místo na obřad i hostinu 24 nebo 25.7.2015 v praze. Prosím o pomoc!

Zdravím všechny, včera jsme se rozhodli že by jsme se rádi vzali v červenci (nevím zdali je to ještě možné). naše představa je mít obřad a hostinu na jednom místě.taky by jsme rádi měly venkovní svatbu ale s možností to přesunout dovnitř kdyby náhodou bylo nepříjemný počasí. sháníme něco ve stylu Žofín Garden (bohužel mají plno). moc všem děkuji za pomoc, nabídky nebo tipy. nežiju v praze tak je to pro mě o to víc težší něco plánovat takhle na rychlo.budu ráda za každý nápad a pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
@fatima1507 Napadá mě Hotel Čertousy nebo Penzion Český statek...obě místa jsou však pro svatby tak oblíbená, že tipuju, že budou mít plno, ale můžete to zkusit :)
Odpovědět
Nevím jak Čertousy, ale my to tam máme v červnu, tam jak sklípek tak terasa vpředu je fajn a paní Alberovská umí vyjít vstříc, klidně bych tam cinkla...
Odpovědět
Profilova fotka
Hotel Čertousy je fajn, stejně tak ten Český statek. Když tak zkuste ještě Penzion Lony. Je to tam také moc hezké, venkovní i vnitřní posezení, možnost grilování, přespání, obřad na zahradě. ..
Odpovědět
holky vsem vam moc dekuji vse jsem zkoukla...a nakonec mi akorat ted psali ze Zofinu ze by mi mohli udelat 23.7. misto..tak jsem to brala...ted uz potrebuji dobrou koordinatorku.. :D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobrý den, velmi ráda Vám s celou svatbou pomohu, poradím a zařídím nejen ve Váš velký den vše, co bude potřeba. Zavolejte mi prosím na telefon 777 604 834 - Marcela Faltysová. Domluvíme si schůzku, vše si řekneme a nemusíte se bát, že bychom to do 23.7. nestihli! :) Budu se již těšit, Marcela
Odpovědět
@nannygoatt dobry den, ja bych prave potrebovala nekoho kdo to zaridi beze me, ja v praze budu 10 dni pred svatbou takze veskera komunikace popripadne by byla telefonicky a emailem...samozrejme na nektere potrebne veci mam par blizkych osob ktery by mohli dorazit na nejakkou kontrolu nebo ochutnavku....dekuji.. :]
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme prostory GreenYacht na 24.7. Bylo by teoreticky možné i 25.7., ale potřebovali bychom vědět čas a počet osob. Vše na jednom místě je naše motto. Letní terasa je zastřešená, takže i v případě deště může vše proběhnout venku. Případně prostory baru s amlou terasou. Pronájem prostor neúčtujeme. Těšíme se na případné setkání. Přemek Vejsada
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?