Šaman

Ahojky, má tady někdo svatební zkušenosti s restaurací Šaman ve Valašském Meziříčí?
Odpovědět
Vážně nikdo nevíte? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Někde jsem to viděla, že to tu někdo psal. napiš si to do vyhledávače a něco určo vyskočí...
Odpovědět
Právě že nevyskočilo :( Jen samé knihy.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, byli jsme tam na svatebním obědě pro rodinu a jídlo bylo skvělé, sice klasika, nic mě nepřekvapilo, ale dobře jsme se najedli, chutné a obsluha v pohodě. Za menší peníz víc peněz, než bych čekala(jsem pražák ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
ted už paní @milamita, tam měla svatbu. zkus jí napsat :)
Odpovědět
@veraa111 Děkuji :-)
Odpovědět
Bohužel paní @milamita mi neodpověděla :-( Nenašla by se jiná nevěsta se zkušenostmi s touto restaurací?
Odpovědět
Pořád nic ;-(
Odpovědět
Zkouším to ještě jednou, nenašel by se někdo?
Odpovědět
@pajula1 Ahoj, měli jsme svatební hostinu u Šamana v létě 2011 a byli jsme naprosto spokojeni - jídlo výborné, obsluha příjemná, vše bylo nachystané a na všem se dalo vpohodě domluvit ;-) Velké plus pak bylo venkovní vyžití - jak pro děti tak pro kamarády
Odpovědět
@jjarusak Ahoj, děkuji za postřeh, ale mám info, že se tam letos změnila obsluha a s tím všechno, takže bych chtěla nějaké aktuálnější info :) Ale vážně děkuji za ozvání, protože vím, že to tam bývalo supr ;-)
Odpovědět
@pajula1 Tak pokud to pomůže tak letos v únoru tam měla tchýně rodinnou oslavu (vím že je to něco jiného než svatba) - bohužel jsem nebyla přítomna, ale tchýně byla spokojená. Aktuálnější info bohužel nemám ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@jjarusak Děkuji, pomůže všechno :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?