Penzion U Pštrosa, Všeteč - nedoporučuji

Milé něvěsty z Jižních čech. Chtěla jsem to nechat plavat, ale svědomí mi nedalo a musím to sem napsat. Pokud by jste se některá z Vás rozhodla udělat hostinu v penzionu U Pštrosa, tak zadržte!!! Popíšu Vám, co se mi s manželem přihodilo a opravdu nejsem jediná, jak jsem zjistila :( Penzion je nadherný, ALE majitelé Černých jsou arogantní a namyšlení hamouni. Tento penzion jsme měli zamluvený půl roku dopředu. S paní Černou jsem se dohodla, že penzion nám celý pronajme a že nám přistaví nádherný stan na svatební hostinu, jelikož uvnitř to je malinké. To, že vůbec nereagují na maily a že neberou telefony se ještě dá přehlédnout ale 3 měsíce před svatbou jsme si rezervovali 2 pokoje pro naší část rodiny z Německa, vzali si dovolenou a že budou v penzionu ubytovaný již týden před svatbou. Den před příjezdem rodiny mi paní Černá volala, že se omlouvá, ale že má plnou kapacitu !!!! Jak je to možné, když ty pokoje máme rezervovaný???? Bylo jí to jedno, že ty rodiny mají malé děti, vůbec se se mnou o tom nechtěla bavit. Takže jsme s manželem narychlo scháněli ubytování. Paní Černá, řekla, že pokoje pro ně bude mít připravený za 2 dny. Když se naše rodiny opět zabalily a vyrazily do penzionu se konečně ubytovat, paní Černá je vyhodila, že si ty lidé prodloužili pobyt a že má tedy opět plno!!!! Nehorázné jednání!!! 2 dny před svatbou nám paní Černá zavolala, že se omlouvá, ale že pro nás nemá stan, že hostinu budeme mít uvnitř. Vůbec se se mnou nechtěla bavit o tom, že se mi to nelíbí, že se tam nevejdeme!!! vždy jen reagovala, že to máme nechat na nich, že to nějak udělají a že si strašně navymýšlíme! Ale to je přeci můj DEN a já si ho chci udělat podle svého!!!! NEZÁJEM!!!! Když ji manžel volal, že na tom stanu trváme, omylem se prokecla, že v den svatby bude v penzionu ubytovaných ještě 20 dělníků, ale že se nemáme bát, že je nepotkáme? Jak nemůžeme potkat 20 dělníků, když je penzion tak mrňavý? To už jsem s manželem vypěnili a den před svatbou jsme to u nich zrušili. Takovéto jednání a přístup nemá úroveň!!! Neváží si zákazníků!!! Nevěsty, promyslete si dobře, jestli opravdu to chcete udělat u Pštrosa!!! Den před svatbou jsme sehnali penzion U Pichlů v Bechyni! Byli jsem unešeni i všichni svatebčané, co dokázali udělat za JEDEN den. Jídlo výborný, ubytování skvělí, hostina nádherná!!!! Udělali pro nás vše, co nám na očích viděli!!!! Naprosto profesionální přístup a hlavně ochota. Penzion U Pichlů nás vyšel na polovinu peněz než u Pštrosa!!!! Cena na osobu za hostinu včetně přípitku 350,- a u Pštrosa si řekli 1000,- hamouni!!! Toť je z mé strany asi vše!!! Jo a ještě docela hodně lidí říká, že tam okrádají ve velkým, jako připisování piva a tak podobně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš, dobře jste udělali a určitě to nakonec za ten stres stálo! Vůbec se mi v dnešní době nechce věřit, že si někdo nechá ujít kšeft velikosti svatby a že se vůbec takto někdo dokáže chovat :-S Je mi z toho blivno!
Odpovědět
Profilova fotka
@elcaberny No ty jo...tak to musely být nervy...Já jsem teda z uplně jiného konce, ale kdybych náhodou jela kolem, tak se tam nestavím :-D
Odpovědět
@elcaberny to je teda mazec...ještě, že jste to tak na rychlo sehnali...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@elcaberny ahoj všichni tak vás musím zklamat,ale já tam svatbu měla a za nic jiného bych to nevyměnila paní černá úžasna a vstřícná se vším nám pomohla, jídlo VYNIKAJÍCÍ!!!!!! NEMÁM VŮBEC CO DODAT!!! TAKŽE S TOHO PLYNE NEVĚŘ VŠEMU CO PÍŠÍ,DOKAD SE O TOM SÁM NEPŘESVĚDČÍŠ! S pozdravem Petra
Odpovědět
@marijenka20 Zajímavé, že tento penzion hájí rádoby spokojená nevěsta, která má jeden příspěvek-tento a navíc je to nováček registrovaný dnes. Že by někdo z rodu Černých??! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@roxelli A z toho zase plyne... koukej kdy se ten dotyčný zaregistroval, když tu má jen jeden podezřelý chválící příspěvek! :-D Taky mě to hned trklo jak jsem tu obhajobu viděla. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych si to nenechala líbit!! :D hustý... ale asi bych to nevydržela až den před svatbou a hodila bych jim to na hlavu dřív :D no měli jste štěstí, že jste tak na rychlo sehnali náhradu :D
Odpovědět
Smekám před Vaši odvahou den předem úplně změnit místo, nevím jestli bych na to měla ty nervy. Je moc dobře, že jsi to sem napsala, kdyby to i jedné nevěstě zachránilo svatební den, mělo to cenu :-) takové věci se nemají nechat plavat
Odpovědět
Dobrý den, tento příspěvek od ELCABERNY jsem četla a opravdu mě zamrazilo, protože jsme si svatbu zamluvily letos v létě v Penzionu u Pštrosa. Je zajímavé, že paní tady píše jak se v penzionu připisuje na lístky a podobně , když zde vůbec svatbu neměla. Mohu jen potvrdit příspěvek marijenky20. V PENZIONU U PŠTROSA jsme si domluvily svatební hostinu , svatební obřad a ubytování , nechali jsme si tady udělat úplně všechno - abychom se nemuseli o nic starat a nic s sebou vozit. Ve svatební den bylo vše precizně připravené, svatební brána venku vyzdobená květinami , nádherná výzdoba restaurace včetně květin. Výborné svatební menu - které nám doporučila p.Černá, svatební dort byl výborný a z kvalitních surovin a večer pohodové grilování s obsluhou. Ubytování jsme měli nachystané, a pokoje jsme měli již od rána připravené. Pan a paní Černá zařídili vše za nás - v Penzionu byla skvělá atmosféra, a restaurace vč.venkovního prostoru byla také jen pro nás. I když v Penzionu byli hosté - ti měli k dispozici zahradu na druhé straně Penzionu.Co se týče vyúčtování svatby, také bylo vše v pořádku a cena odpovídala naší domluvě. Pokud někdo nevěří mým slovům, určitě mohu zaslat fotografie, které na tomto krásném místě vznikly a jen potvrdit to co píši.... Zdravím všechny budoucí nevěsty , věřte jen sami sobě a nenechte se v životě odradit zkušenostmi někoho jiného, protože pokud je člověk slušný , pak se domluví téměř s každým. Lenka
Odpovědět
:-) ještě jsem zapomněla napsat: "DOPORUČUJI PENZION U PŠTROSA - ve VŠETEČI". :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
ja ve vseteci bydlim a znam se s cernyma moc dobre, chodim k nim a je to tam moc hezky a vsechno je tam uplne v pohode nekolikrat sem tam obedval a je to tam proste super ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Penzion muzu vrele doporucit.Meli jsme tam svatbu v srpnu 2015.Rozhodovali jsme se jeste mezi Statkem č.3 u Žabovresek,ale jsme dostali tip na tento penzion a dojeli se tam podivat.Moc se nam to tam libilo,jak prostredi tak pristup pani Cerne.Takze bylo jasno.Veskera komunikace pak probihala pres email,jen pak jsme dojeli osobne domluvit jidlo a pocet porci,pani Cerna nam i dala tipy co na raut vetsinou delaji a tak jsme dali na jeji rady.Musime uznat,ze s nami meli opravdu trpelivost,den pred svatbou jsme tam zajeli nachystat aparaturu na hudbu,bohuzel CD meli zpozdeni (vyzvedavali jsme jeste pribuzne) a tak jsme na penzion dorazili dyl nez jsme byli domluveni.Bylo nam to trapny a nam samotnym to vadilo,ze jsme neprijeli v kolik jsme slibili,ale nakonec se to vyresilo.Pani Cerna s manzelem odjeli (meli jeste povinnosti) a nas nechali at si hudbu vyzkousime,atd...Jeste nam oznamili,ze hostina se nebude konat venku pod stanem kvuli vosam,ale ve vnitr,kvuli vosam,bylo jich opravdu hodne a v den svatby jsme nakonec byli radi,ze hostina venku nebyla,to by se opravdu nedalo s temi vosami. V den svatby vse klaplo dle nasich predstav,dokonce vyzdoba byla lepsi nez jsme vubec doufali.Jidlo vynikajici,cimz chvalime pana Cerneho,vsichni si pochutnali a chvalili a chvali dodnes.Pri rozdelovani pokoju pro hosty pak nastal trosku chaoz ( pocty pokoju nesedeli dle webovych stranek),ale to jsme vyresili behem par minut a nikdo si neztezoval.Cely penzion i venkovni prostory byli jen pro nas a tak to nemelo chybu,Pro deti nejvetsi zabava byla trampolina :) K snidani pak byla cesnecka,nejdriv jsme mysleli,ze nebude treba,nekteri si i pridali :) Bylo to tam moc fajn a radi se tam kazdy rok budeme vracet
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 letech
reaguji zde účelově, protože při zadání recenzí na výše uvedený penzion vyskočí absolutně negativní hodnocení. S pobytem U Pstrosa jsme byli maximálně spokojení , jedním slovem PARÁDA. Ze strany vedení penzionu (p.Černá) byla maximální vstřícnost , jídlo (p. Černý) bylo dokonalost sama - doporučuji tatarák, ten byl famózní, ubytování na velmi slušné úrovni bez jakýchkoliv problémů. A co zvláště kvitujeme, byla možnost s ubytováním se psem. Bylo zde příjemné domácí prostředí a naprostá pohoda. Byli jsme velmi spokojeni a rozhodně doporučujeme všem se zde zastavit. Když už ne na ubytování , tak na jídlo, stojí to za to .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, Pension U Pštrosa má nově jiného pronajímatele, který pozměnil koncept a záleží mu především na spokojenosti svých hostů. Luxusní ubytování a ochotnou péči nových vedoucích, kteří vše dělají s láskou najdete na https://pensionupstrosa.cz/
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?