Penzion Slunečnice - Kuřimská Nová Ves

Ahoj všem, uvažujeme o tomto místu na svatbu, máte někdo nějaké zkušenosti? našla jsem jen jednu negativní recenzi,ale i tak pořád váháme.
Odpovědět
Profilova fotka
Já tam minulý rok jednu svatbu fotila a místo je nádherné, znám tedy jednu nevěstu, která se tam vdávala. Kdybych se jí zeptala, třeba by mohla pomoci a něco vám i říct...za mě ale z pohledu fotografky tam bylo příjemně, vše krásně nachystané, stoly, grilování, kuchyně skvělá...provozní lidé i obsluha tam byla příjemná. Jenže každý rok se tohle může měnit a jedna směna může být jiná, než druhá směna - těžko soudit. Za mě ale nádherné klidné místo v přírodě, fotí se tam samo :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, o víkendu se mi na Slunečnici vdávala dcera. Dohodnuté věci neplatily, zato platbu za ubytování vyžadovala majitelka předem. Pokud se domníváte, že svatební veselí bude probíhat do ranních hodin, jste na omylu. O půlnoci majitel vypnul pojistky, aniž nás upozornil. DJ byl zaplacen do 02:00. Vše jsme si museli připravit a uklidit sami, arogantní majitel neumí ani pozdravit, natož aby něco zařídil. Naprostá katastrofa.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?