Místo v Praze 10.10.2020

Profilova fotka
Dobrý den, prosím poraďte mi, kde se dá udělat hezká svatba v Praze. Děkuji Viki
Odpovědět
10.10.2020 je přeci jen málo času, já už měla problém s termínem 20.12.2020. Záleží kolik chcete do svatby vložit peněz a jestli chcete ubytování nebo ne a pro kolik lidí 😊
Odpovědět
@vikigallo A jak by ta svatba měla vypadat a pro kolik lidí, vše na jednom místě nebo obřad na úřadě a pak přesun někam na hostinu, s ubytováním nebo bez?
Odpovědět
Profilova fotka
@lekulina bez obřadu, s ubytováním, cca 70 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@nataliabasus 20.12. máte pěkné datum 🙂 Tak někomu na přípravy nestačí ani rok 😄 peníze podle lokality a co to bude 🙂 Někdo se mi už ozval, že volno mají, ale statek co se mi líbil mi mám pocit vyfoukla nevěsta, co začala týden předemnou. Svět je malý 😄
Odpovědět
@vikigallo musí to být Praha? :-) Jsme nové svatební místo kousek od Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
@vltavenka kousek od Prahy nevadí 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@vltavenka na Vás jsem koukala už ze začátku, ale pokud to dobře chápu, není u vás ubytování 😞disappointed:((
Odpovědět
@vikigallo ubytování je 5 minut od místa :-). Kolik máte hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
@vltavenka 2 přejezdy je už blbý. Zatím máme 70, uvidíme co s tím udělá vláda 😞
Odpovědět
Profilova fotka
dnes se nam uvolnil term 10.10.2020 kdyby mel nekdo zajem tak jsem na drate 734255855 8-) jsme 45 min od Prahy na absolutni samote a nabizime pro svatbu cely vikend ubytko az pro 100 luzek ;-) a hodne dalsich zajimavych bonusu.. samozrejme zalezi na situaci ale nemame limit na pocet hostu takze pohoda ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?