Menu Forum

Místo pro svatbu pro 100-150 lidí v okolí Veselí nad Moravou/ Strážnice/ Uherského Hradiště?

4. říj 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
katarinacet
1
Registrovala se 17. května 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
katarinacet
1
Registrovala se 17. května 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Uherské Hradiště.
 Dobrý den, hledám místo pro svatbu a následnou svatební hostinu v okolí Veselí nad Moravou, Strážnice nebo Uherského Hradiště zhruba pro 100-150 lidí. Budu ráda za jakýkoli tip. Děkuji.
4. říj 2016 v 11:37  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (28 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

Foto a video - Region Brno
40

“Trochu inspirace z Jižních Čech... Skvělá restaurace, zřícenina, staveniště, bludiště a podkova. Všude by se mi líbilo nafotit vám svatbu! http://malinaphoto.cz/blog/nevim-jestli-se-tu-delaji-svatby-ale-bylo-by-to-bozi”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (28 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

Foto a video - Region Brno
40

“Http://malinaphoto.cz/ivka-peter-highland-wedding/ Nejmenší svatba, kterou jsem letos fotil a díky báječnému statku Samsara jedna z těch nejkrásnějších!”
(Včera)

Kunovice, Panský dvůr - je to tam prostorný, hezky opravený a s fajn jídlem.
4. říj 2016 ve 13:42  •  www.malinaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tynka75
3
Registrovala se 22. února 2013 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků, 1 album a 1 inzerát. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
tynka75
3
Registrovala se 22. února 2013 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků, 1 album a 1 inzerát. Region Hodonín.
 Svatbu už jste měla nebo plánujete?
4. říj 2016 ve 12:31  •  To se mi líbí