Měla jste některá svatbu v Zahradě Lisý ( Králův Dvůr), jak jste byli spokojené???

Profilova fotka
Ahojky nevěstinky a vdané paničky :) Budeme mít svatbu až v srpnu 2015 a chceme mít s přítelem svatební obřad v Zahradě Lisý, zajímaly by mě Vaše názory, jak jste se tam cítily, jaký byl přístup paní Lisé a paní matrikářky a v neposlední řadě jak se Vám tam líbilo a hlavně jestli nebyl problém s focením... Mám strach že je to tam moc malinké a aby neměl fotograf problém s výběrem míst na fotky. Moc děkuji všem za komentáře :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdo????
Odpovědět
Profilova fotka
Písnu v klidu večer do sz :-)
Odpovědět
Kamarád tam měl svatbu a vše proběhlo v pořádku. Mě osobně se to tam taky líbí, ale tím, že máme svatbu 10.10.2014, tak nebyla záruka dobrého počasí. A o fotografa bych se nebála, ten si poradí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akinomv Nemáte náhodou odkaz kamarádových fotek??? Potřebovala bych vidět jak to tam vypadá při obřadu....
Odpovědět
Zkusím něco sehnat a případně pošlu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my už taky plánujeme veselku a přemýšlíme o místech a zatím žádné nesplnilo naše očekávání, a to ani zmíněné zahradnictví Lisý .. altánek je moc hezký, ale nelíbí se mi ty bytovky okolo. Vím, že tam mívají plno, každopádně spolupráci si každý chválil .. Paní matrikářku, bohužel, moc nevychválím - není schopná si nastudovat pár vyhlášek a zákonů a evidentně neví, která bije (člověk na správném místě). A vrchol všeho, když si při jednání narve do pusy čokoládovou kouli.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?