Máte zkušenost se svatbou v dřevěnici Kanici?

Ahoj, je tu někdo, kdo má zkušenost se svatbou v dřevěnici Kanici ? (https://www.drevenice-kanice.cz/). Uvitám veškeré názory, fotografie i rady :) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kájo, budeme tam mít svatbu v říjnu 2020, takže bych ti ráda sdělila zkušenosti, ale vypadá to, že budeš mít svatbu dříve. Budu ráda, když se ozveš, zajímá mě ohledně svatby tam hodně věcí 🙂🌸
Odpovědět
Ahoj holky, my tam budeme mit svatbu v zari 😊 Kajko, vy uz jste tam svatbu meli nebo vas teprve ceka? Dala bys pak prosim vedet? Esthelle, jak budeme mit po, tak napisu 😊 Moc infa k ni na netu neni, ale libilo se nam prostredi a komunikace s pani majitelkou, tak to rozhodlo 😊 i kdyz bych take uvitala vic infa 😁
Odpovědět
My jsme si tam moc přáli svatbu... bohužel se mi tam nedařilo dovolat, tak jsem zvolila mailovou komunikaci. Dostala jsem dvě odpovědi a pak se bohužel odmlčeli, telefon vypnutý a na mail už mi nikdy neodepsali. Jestli takhle komunikují běžně, tak jsem ráda, že tam tu svatbu nakonec mít nebudeme...
Odpovědět
Ahoj, svatbu tam nakonec snoubenci neplánují, já jsem pouze zprostředkovatel. Komunikace se slečnou byla v pohodě, místo potenciál má, pouze si myslím, že by chtělo vymyslet ještě to prostranství okolo (např. na party stan, lepší parkování atd) Samozřejmě Vám přeji ať se svatba vydaří, budu pak velmi ráda za Vaše postřehy :) K.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahoj holky, je tu někdo, kdo měl letos svatbu v dřevěnici v Kanicích? Mohly byste se prosím podělit o svoje dojmy a tak? 🙂 Děkuji. K.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@pidizviik dobrý den. Ráda bych se Vas zeptala na pár věcí ohledně vaší svatby ve drevenici. Mame ji shodou okolností také v září. Mohla bych Vam položit prosím pár otázek? S pozdravem Pallová.
Odpovědět
Profilova fotka
@esthelle dobrý den. Ráda bych se Vas zeptala na pár věcí ohledně vaší svatby ve drevenici. Mame ji shodou okolností také v září. Mohla bych Vam položit prosím pár otázek? S pozdravem Pallová.
Odpovědět
@terez_pallovic zdravim, urcite ☺️
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
@pidizviik zZdravim,mohu vás poprosit o reference na svatbu v Kanicich,typy, rady,... zkrátka vše užitečné? Budeme tam mít svatbu v září a řešíme jak zejména "nafouknout" prostor, ubytování hostů a pak spoustu dalších věcí 🙂 Muzeme si případně prosím zavolat? Předem děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?