Máte tip na hezké místo na svatbu v Africe (Keňa)?

Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s poradanim svatby v Africe? Planujeme ji konkretne v Keni, nekdy na jare 2009, jen my dva a kamaradka, ktera tam bude pracovat, mi bude svedcit. Nemate tip na nejake hezke misto? Dekuju. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to zní opravdu originálně.-) Ale takových nás tady asi bude málo.-( Těšim se na fotky.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Petracai, my jsme se tam nebrali, ale byli jsme na svatebni ceste hned u jejich sousedu v Tanzanii. Budete mit krasne vzpominky, je tam KRASNE. S tou svatbou bych kontaktovala Kenskou ambasadu v CR a zjistila bych, co je potreba. Pak bych zasla na matriku v CR a zjistila, co je potreba od nich pro to, aby bylo manzelstvi platne i v CR. Jinak kdyz uzavres manzelstvi mimo uzemi CR, tak muzes i bez matriky, ale aby bylo v CR platne, budes ho muset po svatbe (to manzelstvi) v CR na matrice zaregistrovat. To obnasi nejake to papirovani, takze mozna by to bylo lepsi odbyt si to vse najednou, kdyz to budes chystat pro kenske urady. Hodne stesti!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj Jani, dekuju za rady. Divala jsem se na vase fotky ze svatby a z Tanzanie, jsou moc pekny! Do te Tanzanie jste jeli s cestovkou nebo na vlastni pest?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Petrcai, promin, az ted jsem si vsimla, ze jsi tady nechala odpoved. Omlouvam se tedy za zpozdeni. Jeli jsme s cestovkou, Go2africa tecka com. Jsou z Jihoafricke republiky a maji experty na kazdy kout Afriky. Fakt byli skveli. Na vlastni pest by Safari ani neslo, teda mozna by sis mohla ty kempy zabookovat sama, ale oni maji vetsi prehled o tom kde, jak, na jak dlouho atd. My jsme jim napsali co bychom na te ceste chteli delat/videt, oni nam napsali navrh cesty, pak jsme to trosku spolecne vsichni upravili no a pak uz se jen dlooouho cekalo na den odjezdu ;-) Muzu je jen doporucit. Pak jeste vim o Leopard Tours, kteri take zarizuji Safari a jina africka dobrodruzstvi. Pokud by te zajimalo neco vice, napis do IP. Zatim ahoj, Jana :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?