Mařatské sklepy Uherské Hradiště

24. srp 202230

Ahoj,
má prosím někdo zkušenost se svatbou ve Dvoru Mařatice v Uherském Hradišti? Místo se nám moc líbí a zatím i komunikace s paní co má areál na starosti je na 1. Co mě ale překvapuje, že jsme nenašla nikde recenze ani fotky svateb z tohoto místa.
Přeji pěkné den a za případné odpovědi děkuji 🙂

• @magdak13  myslíš sklepy Mařatice? je to tam nádherné, bohužel zkušenost se svatbou z tama zatím nemám. Sama jsem tam zažila jen rodinnou oslavu a prostory jsou to super, vevnitř i venku, obsluha také fajn. Ale co vím od kamarádky, která se tam byla na svatbu informovat, je to finančně náročnější, z tohoto důvodu tam svatbu nezvolili.

• Ano, myslela jsem sklepy Mařatice 🙂 Děkuji za informace. Příští týden bychom měli mít schůzku s paní, která má prostory a organizaci v daném místě na starosti. Tak uvidíme 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• @magdak13  Tak jak to dopadlo?🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Benešův mlýn je areál bývalého mlýna, který se nachází v údolí řeky Lužnice.
    Areál pronajímáme na celý víkend, svatbu můžete mít zcela ve své režii.
    Unikátní prostory Palace Hlinky udělají nezapomenutelným i Váš velký den. Je zde také možnost využití klidné zahrady a přitom téměř v centru Brna.
    Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.
    Články od našich partnerů
    Kolik stojí svatba? Tipy jak snížit náklady za svatbu na minimum
    Hnízdečko lásky: jak si vybavit partnerské bydlení v pronájmu
    5 tipů na ideální dárky k narozeninám
    Archiv článků od partnerů