Kde v Hradci sehnat pěknou malou korunku pro nevěstu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, nemáte někdo představu, kde se dá sehnat nějaká pěkná malá korunka? Jsem z HK... V jedný bižuterii, co jsem obhlédla, měli jen veliké a na netu jsem zatím taky nic neobjevila. Asi mám moc velký nároky na pěknou, ale malou korunku ;-)
Odpovědět
1
2
jojo, diky. ale nic moc se mi tam nelibi. maji tam jen samy s perlama :-|
Odpovědět
tak já si jela pro korunku až do Znojma :-|
Odpovědět
Sleviku, v HK jsem čtyři roky bydlela na intru a vím, že krásnou bižu a korunky měli v obchůdku kousek od skleněné věže. Bohužel už nevím jak se jmenoval a jestli tam ještě je, jsem pryč skoro tři roky, ale byla jsem si tam kupovat věci na maturitní ples, a byla jsem unešená. Tak to můžeš zkusit. ;-)
Odpovědět
slevik: ty moje korunky můžou poslat i na dobírku, jestli chceš napíšu ti do IP kontakt ;-)
Odpovědět
Slunickor - jojo, prosím pošli mi kontakt do IP. Díky ;-)
Odpovědět
Ladenka - jo, ten obchůdek tam ještě pořád je ;-) Už jsem si tam koupila něco na krk a naušnice, mají i korunky, ale žádná se mi nelíbila a byli tak od 1000Kč :-( Ale možná to tam taky ještě zkusím ;-)
Odpovědět
Aha, to jsem netušila Sleviku, že takhle podražili, to je vážně docela dost. No, tak se nezlob. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.veilubridal.com/headpieces...
Odpovědět
Taky se mi zatím nedaří sehnat korunku a mimo mia se mi snad na internetu ani žádná nelíbila. Ale mám trochu strach si ji předem nevyzkoušet, co když mi nebude sedět?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahojky, chtěla bych obnovit tuto diskuzi, protože od roku 2006 se jistě hodně změnilo... Sháněla jsem korunky, ale v obchodech nic moc. Nějaké pěkné jsou na webu svatebni-raj... Nemáte někdo tip na obchod s korunkami v Praze? :-)
Odpovědět
Ahoj! já osobně si chci koupit korunku na ebay :-) Mají tam velký výběr 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Korunky jsou moc pěkný, ale mají je tak nějak skoro všechny nevěsty... Mě se víc líbí živé květiny v účesu nebo věneček... Obzvlášť pro letní nebo jarní nevěsty.
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?