Kde svatbu v Praze, Pardubicích, nebo Orlických horách?

ahoj holky, svatební přípravy zatím nehoří, ale stejně už se občas zabejvám, kde vlastně ta naše svatba bude. Pocházím z Orlických hor, bydlím už od 6 let v Praze a můj snoubenec je z Pardubic. Chceme mít církevní obřad a jídlo + veřerní raut někde venku... Nevíte o něčem v jedné z těchto lokalit? Dobrá restaurace/hospoda s venkovním posezením, grilováním, apod? Díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme taky svatbu v pardubicích. Jestli ti můžu něco doporučit tak parník Arnošt v pce. Jsou tam zatím moc ochotní. Budem tam mít oběd s plavbou a večer grilování a tak. Jak to dopadlo řeknu až po. Míst pro obřad tady je taky dost, často mívaj třeba u sv. Bartoloměje.
Odpovědět
Ahojky, my měli obřad i hostinu v restauraci Na Výsluní v Srchu. Je to opravdu kousíček od Pardubic a my byli spokojeni na 150%. Vyjdou téměř ve všem vstříc, jídlo výborné a prostředí bezvadné ;-) . Hodně stěstí
Odpovědět
A nechceš zkusit svatbu na Zámku Čechtice, u Vlašimi?My to tam máme také objednáno. Máš to stejně daleko, jak z Prahy, tak Pardubic. Je tam ubytování, kostel kousek a na nádvoří se dá grilovat....´Jejich stránky jsem nikde nenašla, ale fotky a ostatní info o místě najdeš na stránkách ubytovani.net
Odpovědět
Profilova fotka
actebalko mate v Pardubicich skvelou restauraci POD KUNKOU, kde se zenil muj kakarad, je tam velka tzv Stodola a je to am opravdu super.
Odpovědět
Profilova fotka
my měli svatbu na lodi Arnošt z Pardubic, vyjížďka nádhera, jídlo průměr, www.lod.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,chtěla jsem se zaptat na svatbu na lodi Arnošt,s přítelem o ní přemýšlíme.Máte nějaké fotečky jak taková svatba vypadá a jak je to asi cenově.moc děkuju.Svatbu plánujeme na duben
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.. když jsi z Orlických hor... co Rampuše a rodinný penzion Sokolí hnízdo...??? Krásné prostředí.... příjemný personál... posezení i venku s grilováním....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?