Kde mít svatbu v okolí Zlínska a Vsetínska pro více než 100 lidí

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky Holky dá mi některá radu kde najít hezké romantické místo na svatbu pro více jak 100 hostů? Děkuji předem :-)
Odpovědět
1
2
@iviiiii Mně psali že pronájem hotelu na 1 noc je 150 000 Kč, na dvě noci 200 000 Kč... Asi mě chtěli natáhnout:)
Odpovědět
Profilova fotka
@alca_43 to prý je jen uzavřítí restaurace, aspoň jsem to tak pobrala. Dál jsem se radši nepídila, přece jsem měla ještě focení před sebou, tak aby to se mnou neseklo :D :-D
Odpovědět
Sarah@iviiiii Ne je to tak po nas chtel pan majitel za uzavreni hotelu 150 000kc na jednu noc.takze jsme si to hodne rychle rozmysleli,protoze pul milionu za svatbu se nam vazne davat nechce.
Odpovědět
@alca_43 jinak my tu svatbu nakonec budeme mit na te Vyhlidce kde nejenom ze jsou nejlepsi podminky,tak kapacita pro vic jak 100lidi,ale taky velmi prijemna pani majitelka se kterou se vyborne da na vsem domluvit a se vsim vyjde vstric.S hudbou to budeme mit ze v casti cele restaurace budou stoly na jidlo a v druhe casti,kde je mensi salonek a je to jakoby prisali te restaurace bude hudba.Pro me idealni varianta ;)
Odpovědět
a co Kulturni dum Dolní Němčí...
Odpovědět
@sarah3007 My taky, přesně jak to říkáš:)) 30.5.2015 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarah3007 Vyhlídka je výborné rozhodnutí:) co vím, tak nic nebyl problém a výborná obsluha i jídlo :)
Odpovědět
@alca_43 Hezky chvíli po nás ;-) my máme 9.5.2015
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@alca_43 Čauky chci se zeptat jestli už jsi měla tu svatbu na té Vyhlídce? Se tam změnila vedoucí a mají ted podstatně jiné podmínky než jsme si snima domluvili,tak bych ráda věděla jestli už tam měl někdo od začátku roku svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarah3007 muzu se zeptat? Ty si beres cecha nebo cizince? Ja ted shanim na cervenec prekladatele, psala jsem par mailu, ale zatim jen dva odpovedeli, ze nebudou moci. Tak jestli treba nahodou... :-)
Odpovědět
@petronuska Tak s tím bohuzel nepomuzu,ja si beru cecha promin ;-)
Odpovědět
@alca_43 Hele Ali jak vy to ted mate s podminkama na Vyhlidce? Delate tu svatbu stale tam?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, řešila jsem to tady v té diskuzi, je tam i výsledek: http://www.beremese.cz/forum/misto-sv... Nakonec děláme svatbu jinde. Jak jste na tom vy, zůstáváte tam?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?