hotel charbulák

6. říj 202000

Tuto recenzi sem píšu s dostatečným časovým odstupem, abych se uklidnila, prodýchala to a oprostila se od všech emocí.
Chtěla bych všechny varovat, aby se jim nestalo to, co nám.
Bohužel totiž nejsme první. Nám se podařilo svatbu přeložit na jiné místo. Jsou ale i tací, kteří takové štěstí neměli a museli svatbu zrušit.
Plánovali jsme svatbu pro 80 lidí v nádherných Beskydech v kostelíku na Gruni. Kostelík leží na nádherné hřebenovce. Nedaleko od něj se nachází hotel Charbulák, takže se nabízelo uspořádat raut i ubytování tam. Svatbu jsme měli v pátek.
V úterý dopoledne, čili tři dny před svatbou mi volaly majitelky hotelu a řešily jsme spolu ubytování hostů. Když jsem se ptala, jestli je všechno v pořádku, tak mi řekly, že je. Následně mi zavolaly v 13 hod, aby mi oznámily, že vlastně hotel je zavřený od pondělí, protože tam měly o víkendu skupinu dětí a že jedna slečna je covid pozitivní. Sdělily mi také, že jim hygiena nakázala, aby si na úklid pozvaly akreditovanou firmu a že vlastně vše ruší, protože mají personál v karanténě. Volala jsem tedy na infolinku hygieny a tam mi řekli, že hotel stačí normálně uklidit pomocí běžných čistících a desinfekčních prostředků. Majitelce jsem i přesto nabídla, že jí akreditovanou firmu seženu, že si zařídím i catering, když má tedy personál v karanténě, abychom o svatbu nepřišli. Ale domluva veškerá žádná. Nabídly nám velkoryse, že si můžeme raut uspořádat vedle hotelu na louce a pak tam spát ve stanech..
Jak jsem zmínila na začátku, nebyli jsme první, komu zrušili svatbu.
Chtěla bych proto všechny varovat, aby si pořádání svatby v tomto hotelu pořádně rozmysleli.

  Přidej příspěvek

   Nenašli jste co jste hledali?

   Hledat pouze v názvech témat
   Doporučení dodavatelé
   Jedinečný statek mezi lesem a rybníkem jen pro Váš velký den, nabízí komfort absolutní samoty na celý víkend.. Těšíme se na Vás 😉
   Benešův mlýn je areál bývalého mlýna, který se nachází v údolí řeky Lužnice.
   Areál pronajímáme na celý víkend, svatbu můžete mít zcela ve své režii.
   V našem rodinném hotelu naleznete klid a pohodu. Všechno pro vaši svatbu na jednom místě. Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cí