hotel charbulák

6. říj 202000

Líbí se mi to

Tuto recenzi sem píšu s dostatečným časovým odstupem, abych se uklidnila, prodýchala to a oprostila se od všech emocí.
Chtěla bych všechny varovat, aby se jim nestalo to, co nám.
Bohužel totiž nejsme první. Nám se podařilo svatbu přeložit na jiné místo. Jsou ale i tací, kteří takové štěstí neměli a museli svatbu zrušit.
Plánovali jsme svatbu pro 80 lidí v nádherných Beskydech v kostelíku na Gruni. Kostelík leží na nádherné hřebenovce. Nedaleko od něj se nachází hotel Charbulák, takže se nabízelo uspořádat raut i ubytování tam. Svatbu jsme měli v pátek.
V úterý dopoledne, čili tři dny před svatbou mi volaly majitelky hotelu a řešily jsme spolu ubytování hostů. Když jsem se ptala, jestli je všechno v pořádku, tak mi řekly, že je. Následně mi zavolaly v 13 hod, aby mi oznámily, že vlastně hotel je zavřený od pondělí, protože tam měly o víkendu skupinu dětí a že jedna slečna je covid pozitivní. Sdělily mi také, že jim hygiena nakázala, aby si na úklid pozvaly akreditovanou firmu a že vlastně vše ruší, protože mají personál v karanténě. Volala jsem tedy na infolinku hygieny a tam mi řekli, že hotel stačí normálně uklidit pomocí běžných čistících a desinfekčních prostředků. Majitelce jsem i přesto nabídla, že jí akreditovanou firmu seženu, že si zařídím i catering, když má tedy personál v karanténě, abychom o svatbu nepřišli. Ale domluva veškerá žádná. Nabídly nám velkoryse, že si můžeme raut uspořádat vedle hotelu na louce a pak tam spát ve stanech..
Jak jsem zmínila na začátku, nebyli jsme první, komu zrušili svatbu.
Chtěla bych proto všechny varovat, aby si pořádání svatby v tomto hotelu pořádně rozmysleli.

  Přidej příspěvek

   Nenašli jste co jste hledali?

   Hledat pouze v názvech témat

   Líbí se mi to

   Napiš zprávu

   Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

   Upravit komentář

   Upravit diskusi

   Opravdu chceš smazat komentář?

   Doporučení dodavatelé
   Zámek Niměřice
   Mladá Boleslav
   Kousek Toskánska jen 30 minut od Prahy.
   U Prejzků - restaurace, ubytování
   - organizování svateb, obřadů a hostin, přesně podle přání zákazníka
   Rádi pro Vás zajistíme obřad na zahrádce, hostinu, raut, zábavu, ubytování. Za prostory neúčtujeme pronájem a nabízíme apartmá pro novomanžele zdarma.