Hostina pro 100 osob v Praze 4, 9, 10. Máte tipy?

Prosím Vás o pomoc a Vaše doporučení pro místo konání hostiny pro 100 osob. Rádi bychom tabuli tvaru U a místo na tancování k tomu. Praha 4,9,10, nebo Praha východ...? Jsme v koncích, nemůžeme nic vhodného najít... :-( Nikam se nevejdeme :-|
Odpovědět
Teď vidím, že jsi asi fakt dost zoufalá. Tak zkus ty Slapy, co jsem ti posílala.. Vím, že je to s dojezdem, ale zase tam budete mít klid a určitě se vejdete ;-)
Odpovědět
Restaurace v Kunraticích U rytíře Jakuba doporučuju mají hezký poměrně velký sál :-) Kdyby něco písni dám víc info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
" na tý louce zelený " kunratice
Odpovědět
Penzion Touha obec Světice:-), ale nejsem si jistá tou stovkou lidí, asi by muselo být hezky aby to šlo i venku:-)
Odpovědět
achjo ja resim ten samy problem... vim o jednom krasnem prostoru na praze sest ale pronajem stoji tricet tisic prosimte jestli na neco prijdes tak me dej vedet. ja taky nic neumim najit hledam spis mistnost na pronajem a tam si dodame vlastni katering... mit svatbu v restauraci nebo hotelu je priserne drahe .kor pro sto lidi
Odpovědět
Profilova fotka
Co hotel Chvalská tvrz v Horních Počernicích...? A na Chvalském zámku vedle prý pronajímají špejchar, kde si lze vše zařídit ve vlastní režii, ale nevím, jak je to tam velké. Viděla jsem tady album z nějaké svatby tam
Odpovědět
A co Hoffmanův dvůr ve Vinoři? Je to poslední vesnice v Praze, autobusové spojení z Letňan pro ty, co nemají vůz. Je to obrovské, není to vázáno na žádnou cateringovou firmu, takže si můžeš objednat svou dle libosti nebo připravit vše sama, jsou tam obrovské prostory a výzdobě se meze nekladou. Kamarádka se tam vdávala teď v září (vlastně už loni) a byla nadšená - mohla si to vyzdobit a uspořádat dle sebe a paní, která jí to pronajímala, byla velmi ochotná a vstřícná. I samotný obřad měla v tom areálu. http://www.hoffmanuv-dvur.cz/ (když klikneš na fotogalerii, je tam k shlédnutí i pár ukázek ze svateb, které se tam konaly)
Odpovědět
A musí to být Praha východ? Byla jsem na velké svatbě - 180 lidí a ta se konala v hotelu Pecínov u Benešova. Stoly byly do U. Dal se tam udělat kompletně obřad, hostina i ubytko
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?