Menu Forum

Hostina a raut na Praze 5, 6 nebo v okolí pro 100 hostů

4. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
GreenYacht Hotel & Restaurant (ex..golfyacht)
Přemysl Vejsada PRO

Obřad a hostina - Region Praha
12

“Prohlídka prostor hotelu GreenYacht a první možné rezervace pro rok 2014 včetně ochutnávky svatebního menu můžete rezervovat od dnešního dne na info@greenyachthotel.com”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
gypremek (37 r.)
GreenYacht Hotel & Restaurant (ex..golfyacht)
Přemysl Vejsada PRO

12

“Prohlídka prostor hotelu GreenYacht a první možné rezervace pro rok 2014 včetně ochutnávky svatebního menu můžete rezervovat od dnešního dne na info@greenyachthotel.com”
(Před 3 lety)

@lenule007 Dobrý den, cenově záleží na programu celého dne. Rád Vám zašlu nabídku do emailu, případně napište na naši adresu a obratem máte komplet nabídku. Dalo by se říci, že paušálně za 1000 Kč na osobu je fajn svatba s obědem a večerním rautem. Samozřejmě s nápoji je to složitější, záleží, co vše povolíte a jakou máte skupinu lidíemoticon
25. únor 2013 ve 23:13  •  www.greenyachthotel.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luca_lucky
15
Registrovala se 22. května 2012 na beremese.cz. Přidala 267 příspěvků. Má 31 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
fotoportrét
fotoportrét
luca_lucky
15
Registrovala se 22. května 2012 na beremese.cz. Přidala 267 příspěvků. Má 31 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
 Zkus toto http://www.namarjance.cz/Tanecni_sal.php Chodili jsme tam do tanečních emoticon Krásné prostory emoticon
25. únor 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suskelcor
2
Registrovala se 11. září 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
suskelcor
2
Registrovala se 11. září 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 Na konci léta 2013 jsme se vzali. Oběd, svatební hostinu a veselku jsme měli v příjemné restauraci Šárka v klidné časti Prahy 6.
Od začátku šlo vše jak na drátkách. Na schůzce s panem majitelem jsme se domluvili na stěžejních věcech ohledně našeho svatebního dne. Nutno říci, že pan majitel je profík a myslí úplně na vše. Do našeho dne D jsme si panem majitelem vyměnili pár organizačních mailů. Den před svatbou jsme do restaurace přivezli naše ozdoby (v restauraci mají spoustu ozdob a organz, ale my jsme svatbu chtěli mít do žluta), svatební dort, muffiny a šlo se na věc.
Jídlo bylo opravdu vynikající, připravené z kvalitních a čerstvých surovin. Pečená kýta , gulášek, rostbíf, plněné jalapeňos, řízečky, tataráček a mnoho dalšího, MŇAM! Obsluha veselá, ochotná, pohotová a rychlá. Plzíňka FANTASTICKÁ!!!
Měli jsme posezení uvnitř a i na zahrádce. Na zahrádce byla i naše kapela (hráli cca do 01:00 do rána).
Restaurace nemyla uzavřená jen pro svatebčany, ale žádný problém v tom nebyl. Svatebčany jsme si označili papírovým samolepícím náramkem.
Počasí vyšlo na 100%, bylo polojasno, cca 24 stupňů. Ale ani déšť by žádnou kalamitu nezpůsobil, zahrádka byla totiž zastřešená obrovskům stanem, pod který se vešlo cca 8 stolů (1 stůl = 8 lidí). Svatba i oslava se moc povedla, s restaurací Šárka jsme byli velice spokojení a určitě bychom v žádném případě neměnili!
VŘELE DOPORUČUJEME!
30. zář 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hlubocepskyzamecek
Hlubočepský zámeček
Aneta Marková PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
hlubocepskyzamecek
Hlubočepský zámeček
Aneta Marková PRO

7
 Dámy, ráda bych Vám nabídla prostory Hlubočepského zámečku na Praze 5.
Areál je inspirován českou lidovou architekturou. Budete si připadat, jako byste se ocitli v malebné krajině z obrázků Josefa Lady.. od centra města přitom budete vzdáleni pouhých 20 minut! Přímo naproti zámečku je tramvajová zastávka, kde pravidelně jezdí linky 12,14, 20 a v noci je spojení zajištěno noční tramvají.
Své ANO si můžete říct před staročeskou kapličkou, hostinu uspořádat v tradiční roubence nebo Stodole. Nádvoří zámečku i naše rozlehlá zahrada vám bude plně k dispozici pro fotografování. Menu rádi připravíme, ale ani vlastní catering u nás není problém.
Pro další informace mne neváhejte kdykoliv kontaktovat - těším se na vás emoticon!
1. říj 2013 v 15:24  •  www.hlubocepskyzamecek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andreakoh
Registrovala se 3. října 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
andreakoh
Registrovala se 3. října 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Slyšela jsem o možnosti pořádání svatební hostiny v areálu ČZU na Suchdole, kdybys měla zájem, pokusila bych se zjistit víc emoticon!
3. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den,
náš hotel je sice na druhé straně Prahy, ale můžeme vašim hostům nabídnout levné ubytování a služby , za které se nemusíte stydět. Pokud budete mít zájem reference na nás najdete na našem profilu. Velice rád vám poskytnu bližší informace. Přeji hezký den
4. říj 2013 v 08:57  •  svornost.wix.com/svatba  • Odpověz  •  To se mi líbí